Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty Black Ops Multiba...

Call of Duty Black Ops Multiban miért nem tudok a 'custom class'-okkal menni?

Figyelt kérdés

Megvettem a call of duty black opsot. Elkezdtem multizni vele, és amikor elértem egy bizonyos szintet, rámentem hogy 'Create Class', ugye mindenki tudja mi ez, megcsináltam az első fegyveremet..:) Eddig minden szép és jó, csak mikor belépek a játékba, és elindulnék az új fegyveremmel, akkor semmi nincs a kezemben, semmi perk, semmim nincs...:\

Kérlek Segítsetek! Előre is köszi:)


2012. jan. 31. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Mert Black opsba meg kell venni a fegyvereket meg minden szart..... Amúgy nem nagyon értem hogy mi a hiba... :S

Create Class fegyót kiválasztod meg minden mást és OK ....

2012. jan. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, meg is vettem, csak az a baj, hogy nincs semmi a játékban a kezemben.:|

Nemértem mi lehet:\

2012. jan. 31. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen platformon játszol?


Lépj ki a játékból, majd indítsd újra. Utána megint menjél a classokhoz, nézd meg, hogy megvan-e, amit akarsz. Aztán keress egy szervert, vagy ha konzol, akkor csak find game. Ha PC, próbálj egy alap beállítású (esetleg Treyarchos) szervert, amin biztos be vannak kapcsolva a classok és a perkek.

2012. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

PC-n játszok, jelenleg nem tudok gépközelben lenni, mármint ahol fentvan a játék, de megpróbálom! Amin játszottam olyan szerver volt, ahol be voltak kapcsolva, mivel mások is úgy játszottak, egyedi fegyverrel. Köszönöm mégegyszer:)

2012. jan. 31. 19:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Megoldva, a 2.válaszadó segítségével! Nagyon köszönöm:)
2012. febr. 1. 10:24
 6/7 A kérdező kommentje:

Most egy másik probléma....Akármilyen fegyvert teszek be, akkor is az alap fegyver marad ott abban a classban..Pl.:

Beteszek egy WA2000 snipert valamelyik classba, és azelőtt volt ott egy shotgun, akkor a snipert jelzi, de a shotgunnal megyek a játékban....:S

2012. febr. 1. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ebből is látszik, hogy mennyire igénytelen a PC-s verziója az új CoDoknak. Velem is volt már ilyen, aztán egyszer csak eltűnt, megoldódott. Nem lehet sokat tenni neki.
2012. febr. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!