Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Fifát lehet multiban...

Melyik Fifát lehet multiban játszani, úgy hogy nem eredeti?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
fifa07 fifa 08 fifa09 fifa10 fifa11.. gameranger nevű programot töltöd le, azzal tolhatod orrba szájba. Remélem tudtam segíteni. Írj privátot ha kell valami.
2012. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen feltelepitettem a gamerangert. De ott hogyan tovább?
2012. jan. 30. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:
ha valami haverral tolod, akkor az egyikőtök hostol egy szobát, ahol be kell állítani, hogy melyik játékkal játszatok, hányan legyenek a szobába, és a jelszót. Ha ez megvan a másik belép a szobába, majd aki hostolt, az rányom a play gombra, ekkor mind a 2töknek elindul a játék. (a hostolonak kicsit elöbb) Elméletileg a fifa magától belép, és nektek semmit sem kell nyomni. Ha nem így lenne akkor a többszemélyesre kell menni, majd lan játékra, lanon a hostoló csinál egy lan játékszobát, a másik belép, nyomni kell egy playt majd lehet csapatot választani, onnan már azt hiszem megy. Ez a jobb megoldás baráttal. Mert ugye, lehet külföldiekkel is játszani, akik a fél megás NASA netükkel hostolnak, és olyan élvezhetetlenül laggol mint a szemét, de van normális ott is, csak simán belépsz egy olyan szobába amellett nincs zöld pötty (a pötty azt jelzi, hogy játékban vannak, ilyenkor általában nem tudsz csatlakozni.) köszönsz aztán mondod, hogy GO (vagy hogy "GYÍ TE GE*I"). Ha baráttal játszotok, és akadozik akkor a következőket ajánlom: kapcsold ki a letöltéseket(utorrent stb.), a böngészőket ikszeld ki, a feleslegesen háttérben futó programokat is offold. Jó szórakozást. Ha valamit nem értesz, írj.
2012. febr. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes leirást. Megoldottam megy jól a játék .
2012. febr. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!