Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok olyan FPS játékot,...

Írnátok olyan FPS játékot, amiben nem az első és a második világháborúban kell játszani?

Figyelt kérdés
Tehát olyanra gondolok mint a Call of Duty Modern Warfare széria, vagy esetleg a Battlefield.
2012. jan. 28. 20:02
 1/7 Ájron válasza:
Homefront. Ez egy jó játéknak tűnik. Hosszú lenne elmagyarázni, de keress rá youtube-on.
2012. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Counter- strike, Medal of Honor 2010
2012. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már a COD-nál tartunk akkor az MW széria nem éppen világháborús (legalábbis fiktív 3. világháború), de a COD 1, a COD United Offensive, a COD 2, a COD World at War mindenképp világháborús játékok, a Black Ops meg hidegháborús de az oly mindegy :D
2012. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. válaszoló!

Én a leírásban arra gondoltam, hogy olyasmi féle legyen mint a COD MW1-2-3, vagy a BF. Tehát ezzel arra céloztam, hogy ezek nem világháborús játékok :) elnézést ha nem voltam érthető.

2012. jan. 28. 21:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi mindenkinek, ha tudtok még akkor írjatok!
2012. jan. 28. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja bocs tényleg én vagyok a marha... basszus tényleg az volt a kérdés... mégegyszer bocsi, hát akkor most kicsit könnyebb dolgom van mert legalább válaszolni is tudok a kérdésedre. A Crysis 1, Warhead, 2; a Bioshock 1,2; a Deus Ex 1, Human Revolutions; Call of Juarez 1,2 (3 kevésbé); Far Cry 1, 2 <-főleg a 2 mert az valami beszarás :D; Half Life 2, HL2 episode 1, HL2 episode 2; Prey, F.E.A.R 1,2,3 ezekben garantáltan nem az 1. és 2. világháborúban kell játszani, bár nem is igazán katonai játékok mont amiket te írtál de igazán minőség sztoriban nagy, és jó játékok (a Dead Space 1,2-t is mindenképp javasolnám, meg a Gears of War-t csak azok tps-ek de teljesen jók FPS fan szempontból is)
2012. jan. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Thanks :)
2012. jan. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!