Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Kérdés?

Minecraft Kérdés?

Figyelt kérdés
Nekem Most Minecraft 1.0.0.0. Van Vagy Mi....És A KérdésemAz Lenne Hogs Hogyan Tudok Tört Szerverre Csatlakozni?
2012. jan. 26. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Az nem 1.0.0.0. hanem 1.0.0.

Illetve már kijött az 1.1. és,a legtöbb szerver már azon fut.

Először is szerintem töltsd le a magyar minecraftot,amit ezen az oldalon tehetsz meg: www.hu-minecaft.net .

Itt regisztrálni is kell,viszont megéri mert rengeteg előnyt biztosít.

Ha olyan szerverre szeretnél felmenni amit valaki a saját gépéről futtat otthon,akkor le kell töltened a hamachi nevű programot.(onnan lehet megtudni,hogy otthonról van-e futtatva hogy a szerve ip-je milyen számmal kezdődik.Ha 5.-al vagy 7.-al kezdődik akkor otthonról futatott.)

Ha megvan a hamachi,vagy nem otthonról futtatott szeverre szeretnél felmenni:

minecraftodon belül kattints a Multiplayer/Többjátékos gombra.Aztán a Direct connect/ip alapú kapcs. gombra.És írd be oda annak a szevernek az ip címét,amie fel szeretnél menni.

Ha valami nem érthető,vagy még kérdésed lenne,írj a tibcsi.gameacc@gmail.com e-mail címemre,és szívesen válaszolok!

2012. jan. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon köszi...már meg van csak próbáltam csinálni "bukkit"os szervert...és vagy end of stream vagy vmi más de az end of stream-et irja ki szinte mindig.....mit tehetek?
2012. jan. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!