Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed revelations...

Assassin's creed revelations locked den's?

Figyelt kérdés

a térképen látom hogy azt írja ki a deneknél locket den

ezzel lehet valamit csinálni?van galata mesterem.de szerintem nem ez a baja.meg még az hogy megvan az összes asssassinom.de eből 7 mester de a többit nem tudom felnyomni mesterre egyszerűen nem fejlődnek.10 esnél megáltak.egyzser elküldtem őket szereztem újakat.de ezek is ezt csinálják.


a válaszokat előre is köszi.


2012. jan. 21. 16:35
 1/4 anonim válasza:

na ez fura. ilyennek nem kéne lennie, hogy locket den.

a többi assassin-t azért nem tudod fejleszteni 10-es fölé, mivel alapból 8 multiplayer karakter van, és az elején az egyik master assassin-nal már elkezdted a Sentinel kergetését, és ezen kívül van még 7 és ezek miatt kell a master assassin, és ezért nem tudod maxra felvinni a többieket. a locket den-re meg ötletem sincs hogy mi lehet

2012. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a töbit esély sincs rá hogy felnyomjam mesterre?és a den-ekél tudom használni őket meg minden csak azt írja ki hogy locked den
2012. jan. 23. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor lesz egy Den locked, ha a vezetője, akit megbíztál, eléri a 15-ös szintet, és Master Assassin lesz. Innentől kezdve a templomosok nem tudják támadni az adott Dent, ha túl nagy lesz a Notoriety. Vagyis onnantól kezdve maradandóan a tiéd, hacsak a Master Assassin meg nem hal.
2012. jan. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, csak akkor lesz a Den leader Master Assassin, ha eléri a 15-ös szintet, és megcsinálod a hozzá kapcsolódó küldetést.
2012. jan. 26. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!