Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tényleg feltörték az Assassin'...

Tényleg feltörték az Assassin's Creed Revelations multiplayerjét?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=R8qC3ijYT2Q

http://www.youtube.com/watch?v=rtEdFdJRSmU


Van egy csomó videó,és nem hiszem,hogy aki feltette volna a videót,csinált volna 30-40 felhasználót,hogy írjon kommentet a videójára,és kedvelje?Hogy engedhet meg ilyet magának az Ubisoft?



2012. jan. 15. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Remélem tényleg sikerült feltörni, mert már majdnem megvettem kínomban. Az Ubi nem tehet róla, semelyik rendszer nem kikezdhetetlen.
2012. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
írtam volna, hogy LEHETETLEN, a brotherhoodot sem törték fel, de elbizonytalanítottál :) én SZÍVESEN megvettem volna (7-8k-ért meg is kaptam volna) már csak azért, hogy ne kelljen trükközni, de ha kijött... elgondolkozok rajta :)
2012. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, nem törték fel, fake az egész, egy cég csinálja ezeket a szarságokat. (pl ingyen bf3 online pass meg ilyenek) ki kell tölteni egy szörvéjt hogy letölthesd a kódot. sajnos csak kacsa :)
2012. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az lehet,de a kommentek elbizonytalanítanak.Lehet,hogy mindenki a cégből írt:D
2012. jan. 15. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Most már szerintem sem igaz, mivel ez is csak arra megy rá hogy van egy kamu tömörített fájl aminek a kicsomagolásához kell egy kód amit egy linken érsz el, de ahoz hogy megkapd a kódot végig kell menni egy tortúrán aminek az a vége hogy fizetsz, és ráadásul senki sem írta még, semmilyen blogon hogy sikerült volna kitömörítenie. Amikor meglátom ezt a linkes jelszókérést, akkor már tudom hogy az egész kamu. Inkább megvárom míg nagyon lemegy az ára, a single-t már kijátszottam feltörve, a multi nagyon jó, de egyelőre még egy multira nem adok ki 7000-et
2012. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!