Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aliens vs predator 2010?

Aliens vs predator 2010?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet a Predatornál az alien látást feloldani, hogy mondjuk a dzsungeles kűldetésnél meglegyen? Vagy csak akkor kapom meg ha megszerzem az ősi maszkot? és nincs valamilyen mód esetleg csalás hozzá? mert már kerestem, de olyat nem találtam.


ezt jól elcseszték a fejlesztők.


2012. jan. 18. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, a fejlesztők nem csesztek el semmit te vagy a béna ha nem tod azt megcsinálni...Ha megvan a Ancient Mask akk már tudsz látni Alient is, de ezt csak egy résznél van...Csalni nem érdemes mert ha csalást alkalmazol akk a játék eleje bebuggol és onnan nem tudsz tovább menni(Tapasztalat)
2012. jan. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen azt én is tudom hogy ha megszerzem a maszkot a harmadik-negyedik pályán akkor átlehet váltani. De még is csak elcseszték, már az elején kellett volna biztosítani azt a látásmódot. Vagy raktak volna be olyat hogy ha végjátszom a ragadozó kampányt, és utána lesz egy lehetőség ami feloldja a látás módot, hogy már a játék legelején meglegyen. Egyébként modoltam már a játék jó néhány dologgal, mondjuk egy a thermal látást, meg néhány kinézetet innen:


[link]

2012. jan. 18. 22:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak nem adnak ki a fejlesztők ilyen dolgokat. Nagy ívben szarnak az egész játékra, pedig mennyit lehetni finomítani még rajta.
2012. jan. 18. 22:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem a következő részt a Monolith csinálja! Na azok aztán tuti jól megcsinálnák.
2012. jan. 22. 11:28
 5/5 Cloofer ***** válasza:

Nem csesztek el semmit sem, ez így kapcsolódik a történethez.

Játtszál multi-ban ott van alien látás....

2012. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!