Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Alien vs Predator (2010)...

Az Alien vs Predator (2010) nagyon félelmetes 13évesen szerintetek vegyem meg?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 22:42
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyed. annyira nem volt félelmetes. én ennyi idősen az eredeti alient láttam. na az sokkal parább.
2011. jún. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gáborkocka válasza:
nem is durva én 11 évesen néztem meg szal nem durva!!!
2011. jún. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 7 évesen néztem meg az eredeti alient a bátyámmal és utána nem mertem leszállni az ágyról:D Amúgy vedd meg nyugodtan,nem annyira durva.
2011. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gáborkocka válasza:
ha horror kell:A Kukorica Föld gyermekei
2011. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gáborkocka válasza:
etö befoso
2011. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem unalmas
2011. aug. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én lehettem vagy 7 mikor néztem már az alien filmeket,para volt mint állat, és most lassan 19 évesen is megnéztem őket mind a 4 alient meg a 2 avp részt és fényes nappal a lakásban egyfolytába a hátam mögé néztem,rendesen szarul éreztem magam, a horror filmek tényleg elnyomják az ember agyát és nem tudja rendesen reagálni a valóságot,pl ha hirtelen kinyitódik az ajtó mondjuk a huzat miatt,horror film után a gatyámba szarok az biztos
2012. márc. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!