Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SA MP dialog script. Mi a...

GTA SA MP dialog script. Mi a hibája?

Figyelt kérdés
Szóval, írtam egy dialogos script-et, persze most nem akarom ide beilleszteni... Egy dialogos teleport, beírom, hogy /teles, kijön a dialog, kijönnek a menüpontok(pl városok, stuntok stb...), de amikor rá kattintok az egyikre, tovább kéne, hogy menjen a következő dialogra, de nem megy tovább. Eddig nem volt vele semmi baj, de most valahogy nem csinál semmit. Letöltöttem próbábol egy fegyverlekérős dialogot, amit nem én írtam, ugyanez volt a hibája, nem adott fegyvert. Írtam egy élet töltős dialogot, ugyanez volt a hibája, nem csinált semmit. DE! Át küldtem "valaki másnak", neki tökéletesen ment egy házi szerveren, nekem nem ment. Enyi a kérdés: miért van ez? Mi lehet a hibája? Tippek?
2012. jan. 15. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy egy FS vagy include bezavar, vagy rosszul ellenőrizted a dialógus azonosítóját. Ha meg nem látja az ember, nem tudja megmondani mi lehet a gond :3. Esetleg ha feldobod pastebinre, és küldesz linket hogy lássam. (www.pastebin.com - > bemásolod - save -> és a link)
2012. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, lehetséges, hogy bezavar valamelyik, mivel mint mondtam, másnak megy... Oké, privit küldök.
2012. jan. 15. 20:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott, csak egyik napról a másikra...
2012. jan. 16. 16:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!