Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki lenne gta sa mp 0.3d-s...

Ki lenne gta sa mp 0.3d-s szerveren admin?

Figyelt kérdés

Feltételek :

elmultál már 14 éves

tudsz mappolni

értesz a mappok scripteléséhez

tudsz időt fordítani a szerverre


a szervernek már van host-ja 2 mapperrel egy scripterrel, és értelemszerűen egy tulajjal rendelkezünk. Több éves tapasztalatunk felhasználásával szeretnénk létrehozni egy egyedi, különleges szervert. Ha ugyérzed, beleillesz ebbe a körbe, és szivesen segitenél egy kicsit a mappolásba, illetve a mappok scriptelésében, irj üzenetet.


2011. dec. 25. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen szerver? Sokan vannak rajta?
2011. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt már egy szerverünk, és a hibákbol tanulva inditjuk el ezt az ujjat, egyenlöre a hibákat javitjuk, szoval még nincs sok palyer, sőt azon is gondolkozunk, hogy jelszavazzuk, amig incs elfogadható állapotba.
2011. dec. 25. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Én anno voltam admin jól menő szerveren ami később megszűnt,kevés playeresbe nem szállnék be.Ha sok player lesz,szólj. :D
2011. dec. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez nem igy megy...
2011. dec. 26. 00:31
 5/5 anonim válasza:
Egy szerver IP-t vagy weboldal URL-t tudsz adni? Szétnéznék, hátha kedvet kapok. 3 és fél éve SA-MP-zek, másfél évig volt szerverem, elég jól értek a Pawn szkripteléshez mert a kezdetek óta tanultam. Üdv, 16/F
2011. dec. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!