Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van a gta4-hez olyan magyarítá...

Van a gta4-hez olyan magyarítás ami az 1.4-es patchoz jó?

Figyelt kérdés
ha van akkor link
2012. jan. 15. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem teszed fel az 5, 6, és 7-es patcheket is? Nagyon sokat javítanak még a játékon, és egyes patchek is hordoznak hibákat amiket a következők javítanak ki.
2012. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
feltettem de azokat töröltem mert ENB modot tettem bele a játékba ami nagyon megszebbítette a játék grafikáját és az csak az 1.4-es verzióhoz jó! :) ezért kell arra magyarítás :)
2012. jan. 15. 16:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem nem fogsz találni, mert nyilván te is tapasztaltad hogy a magyarítások oldalon csak az 1.6-os és 1.7-es verzióhoz vannak magyarítások. Bár gyakorlatilag teljesen értelmetlen ez mivel a szöveg amit fordítani kell, teljes mértékben ugyanaz, így gyakorlatilag megkerülhető lenne, ha feltennéd egyszer a 7-es patchig, telepítenéd a magyarítást, kimásolnád a megváltozott szövegfájlokat, aztán csak a 4-es patchig telepítenéd, és beillesztenéd őket a helyükre. De ez csak tipp
2012. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már nem kell már találtam az 1.4-eshez magyarítást :) azért köszi :)
2012. jan. 15. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!