Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit kéne előadnunk diákszínját...

Mit kéne előadnunk diákszínjátszón?

Figyelt kérdés

Idén vagyunk 10-esek. És minden osztálynak elő kell adni valamit. A történet alapjaként bármit lehet választani (regény,dráma, stb. bármilyen műnem és műfaj) csak sok a lerágott csont (pl. a Rómeó és Júlia). Valami új ötlet kéne, esetleg vmi kevésbé ismert.

Remélem érthetően írtam le. Köszi előre is a segítséget!: D


2012. jan. 13. 03:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát jó lett volna, ha leírod, hogy hány szereplővel kell számolni.
2012. jan. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Játszátok el a World of Warcraftot szindaraba de ugyhogy mindenki bevan öltözve , viszont ha azt eljácátok hiovjál meg kiváncsi lennék rá ! :)
2012. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kb. 25-30 szereplő. Mellékszereplőket mi is beiktathatunk, elvehetünk. Csak alapötlet kéne, amit átdolgozunk.
2012. jan. 13. 20:27
 4/4 anonim válasza:
Ha egy komolyabb darab kell, akkor tökéletes a fame, ebbe lehet mellékszereplőket kitalálni. Tapasztalatból mondom, én is szerepeltem benne.
2012. júl. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!