Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az AC Revelationban ki az az...

Az AC Revelationban ki az az Assassin, akinek a csontjait megtaláljuk a székben a hatodik korongnál?

Figyelt kérdés
Mondjuk az egész AC-ból nekem az esett le, hogy valakinek a nyomdokaiban lépdesek, és a végén, mire megtalálom, ott mutatják a sztorit, hogy elrejtette azt az arany labdát, majd leült a székre, elővette a korongot, és ekkor térünk vissza a "jelenbe", ahol a karakterünk a szék előtt térdel.
2012. jan. 12. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Az Altair.Ott az utolsó Masyaf key-nél mutassa,hogy elbúcsúzik fiától,és utána elrejti az apple of eden-t,leül a székre,és ott hal meg.Altair ezeket a Masyaf keyeket azért csinálta,hogy valaki egyszer ráleljen erre a helyre.Azért is adta oda az 5. kulcsnál Niccoló Pólónak,hogy rejtse el őket valahova.
2012. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Abszolutt nem erted a jatek tortenetet akivel jatszol Enzio Auditore a reneszansz italiaban szuletett....Desmond miles a 21 szazadban el es azt a''labdat'' keresi -.-

Ok mind egy assassin csaladbol szarmaznak 1.Altair az o utoda Enzio aztan Desmond

Nos akit te megtalaltal a szekben az Altair volt

Figy sztem kezd el jatszani a jatekot az 1. esztol es megerted 1. reszben altairral mesz 2 ban enziovan 17 eves koratol Brotherhoodban szinten enzioval es revolutions ban is csak ott megmutatjak mi tortent Altairral

2012. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Játszottam egyessel is annó, a kettessel nem, Bratyóhood-al is játszottam.


Utána olvastam, hogy a Revelation a Bartyóhood után játszódik közvetlenül.

Lehet azért, mert nem tudok angolul, stb... de, én most a játék friss befejezése után sem látom a kettő között az összefüggést.


A Brotherhoodnál megtalálom a labdát a 21. században, amit annó elrejtettem. Leszúrom a csajt, majd összeesek.


Jön a következő rész, számomra idegen karakterrel, aminek a vége megint az, hogy megtalálom a labdát, majd felébredek a 21. században.

2012. jan. 12. 19:55
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] Itt van az egyesnek a története,olvasd el.Megéri!Meg szerintem kezd előről az egész játékot,és mindennek olvass utána.Játszd ki az egyest,kettest,brotherhoodot,meg a revelations-t.Hidd el,egy nagyon érdekes,összetett sztoriról maradsz le.Ilyet kitalálni!Még igaz is lehetne.Nézd csak.Valós helyek,valós személyek,épületek,városok,istenek.Egy csomó szöveget ír a játékban emberekről.Kettesben van egy csomó olvasnivaló.
2012. jan. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Meglesem, köszi! :)
2012. jan. 13. 04:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!