Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-at vennék? Hali használt...

Ps3-at vennék? Hali használt ps3-at vennék.

Figyelt kérdés
Csak a 320 gb-os gépek, gépcsomagok érdekelnek. Csak jó állapotú gépek érdekelnek. Csak feltöretlen gépek érdekelnek. Ha valaki tud egy weboldalt vagy egy helyet, ahol találok ínyemre valót, akkor légyszí írja meg!
2012. jan. 7. 18:17
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A szilikonos cucc az egy ilyen szépségversenyes poén volt, ahol először mindent megköszönnek szépen mindenkinek, majd duma a világbékéről... És én vagyok a hülye?? Könyörgöm, hát ennyi nem esett le?? Mell esleg rád is vonatkozik, hogy csak a szád nagy és csak a gép előtt. Ja, és csak mert valaki gyúr, attól még nem hülye. Épp ellenkezőleg, formálom a testem, hogy ne csak okos legyek, de jól is nézzek ki. Összegezzünk: Bocsi a félreértésért; DE 1. ez nem ok arra, hogy másokat ócsárolj 2. mielőtt valamit leírsz inkább gondold át 2x. 3. ha túl erősnek érzed magad és minden áron meg akarod mutatni, hogy milyen fasza gyerek vagy, nos én állok elébe, írj egy címet és egy időpontot, gyere el és rendezzük a nézeteltérést fizikai módon. Ez nem fenyegetés, csupán javaslat. További szép napot.
2012. jan. 30. 20:52
 22/29 anonim ***** válasza:
Viszont!Am a poén az qrva jó volt!:D megyis a legújabb vicckönyvbe(:Ha nembánod.Am nemcsak azért de elég csajosan is írtál...
2012. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Am téll fasza jerek vagyok
2012. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

1. Nem én voltam az, aki lecsajozott meg azt hitte magadról írtál

2. Csak azért hülyéztelek le, mert tényleg nem értetted miről van szó, és ez az újabb hozzászólásod is ezt bizonyítja.

3. Tudom, hogy nem minden gyúrós hülye, de általában nem is vezérigazgatókat látsz a konditeremben.

4. Neked sem kéne túl erősnek érezni magad.

Igen, gép előtt könnyű dumálni, nem tudod kivel van dolgod, meg úgy sem tud veled semmit sem csinálni, de nehogy azt hidd, hogy te vagy a legerősebb, azért, mert más nem írja le, még lehet 150 kilós állat, nem kell azt hinni, hogy ha valaki netezik, akkor az egy 50 kilós kis kockag.ci.

2012. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos, amit írsz. Lehet, hogy 150 kilós állat, de én nem ez alapján keménykedek. Az erő és a harci tapasztalat, kvázi tudás, ilyenkor már nem nagyon függ össze. Úgy értem, hogy lehet valaki 150 kilós, de simán ki tudom ütni, ha jobb bunyós vagyok. Mindegy zárjuk le a témát, nem vagyok egy haragtartó típus és úgy látom, hogy te legalább értelmesen válaszoltál és nem játszottad az arcos harcost, úgyhogy szerintem vessünk is véget az ügynek.
2012. febr. 1. 19:03
 26/29 anonim ***** válasza:

Igen, már eléggé eltértünk a témától, szóval jó döntés befejezni.


Eseetleg PS3-mas kérdésed még van?

Mert már fogalmam sincs mi az, amit megválaszoltak, és milyen kérdések aktívak még.

2012. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nem, köszi. Habár...ha tudsz jó helyet, ahol olcsón hozzá tudnék jutni egy ilyesfajta csodához, azt megköszönném.
2012. febr. 1. 22:42
 28/29 anonim ***** válasza:
Én mikor is keménykedtem?
2012. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Hatalmas különbségre nem kell számítani, tehát sehol sem kapsz 20 ezer forintért egyet.

Legolcsóbban 60k-ért kapsz 160 gigásat (konzolgame.hu), ennél olcsóbban már csak használt van, de az is 50k felett.

2012. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!