Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps3-at vennék? Hali használt...

Ps3-at vennék? Hali használt ps3-at vennék.

Figyelt kérdés
Csak a 320 gb-os gépek, gépcsomagok érdekelnek. Csak jó állapotú gépek érdekelnek. Csak feltöretlen gépek érdekelnek. Ha valaki tud egy weboldalt vagy egy helyet, ahol találok ínyemre valót, akkor légyszí írja meg!
2012. jan. 7. 18:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Erre a fogalmazásra már valami díjat lehetne adni.


Amúgy itt néz körül:

hardverapro.hu

expressz.hu

vatera.hu


Ezek közül a hardverapro-t ajánlom a leginkább.


Illetve pár konzolbolt, ahol néha lehet kapni használt gépet, de alig olcsóbb, mint egy új:

gamecityonline.hu

platinumshop.hu

konzolokszervize.hu


Ami 40-80-120-250 gigás, az használt (ha nincs odaírva akkor is), a 160-320 gigás ha nincs odaírva valószínűleg új.

60 gigásat meg semmiképp se vegyél.

2012. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Köszi. Amúgy hozzáértőtől tudom, hogy a 160 gb-os gépek pl. selejt szériások (értsd: egy idő után szépen minden elromlik rajta, kb. 1 év). A DÍJAT szeretném megköszönni anyukámnak, az edzőm és minden kedves rajongómnak!!! Szeretlek titeket és fő vágyam a világbéke!!!!

(meg egy új szilikon a mellembe;)

2012. jan. 8. 10:57
 3/29 anonim ***** válasza:

Erről a szériahibáról még nem hallottam (ettől függetlenül lehet igaz, de nem hiszem), viszont akkor a 320 gigás is hibás, mert úgy tudom full ugyanaz a kettő.

Én csak a 60 gigásról tudom, hogy szériahibás.


Mindegy, ennek utánanézek még később.

2012. jan. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Hallod haver(ha zokon vennéd a becézést, nem akartalak megbántani), kössz a tippet!!! Most látom, hogy 62-ért már lehet 320-asat venni és van egy használt wii-m, amit beszámíttathatok. Szóval kösz mégegyszer és ha van valami, amiben segíthetek, akkor csak szólj! (uhmm: írj)
2012. jan. 8. 17:58
 5/29 anonim ***** válasza:
Melyik boltból veszed?
2012. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
A gamecityonline-ból, de vannak ismerőseim, akik elintézik a rendeléses adminisztrációkat, úgyhogy január végén már neten cod 7-ezhetek:)
2012. jan. 9. 13:53
 7/29 anonim ***** válasza:

Egyik legolcsóbb bolt, viszont eléggé szar üzlét.

Az ott dolgozok hülyék/bunkók/bénák, folyton megy a kavarás, stb.

2012. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
hát én lekaksizom, mert neten megrendelem. De, ha személyesen venném és bunkózna valamelyik, akkor udvariasan megkérném, hogy legyen szíves hívja a főnökét. A mekis tahóknál mindig bejön, pedig csak 16 vagyok.
2012. jan. 10. 16:00
 9/29 anonim ***** válasza:

Akkor mindegy, jó ps-ezést ;)


Ha majd meg van és regisztrálsz PSN-re: UK vagy US-re regelj

2012. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!!!!!
2012. jan. 11. 18:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!