Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Help! Van valami megoldás a...

Help! Van valami megoldás a pc-s Silent Hill Homecomingra?

Figyelt kérdés

Megtetszett nagyon a játék,néztem feltelepítettem,el is fut akadás nélkül nekem.

Viszont egy idő után több hiba is megjelenik benne,megakad a csávó egyhelyben,bellassul hirtelen,holott előtte semmi gond nem volt,

nem reagál a gombokra az elején mikor le van kötözve.

Valaki tud valami megoldást,patchet nem igazán találtam,egyetlen egyet,de az meg hülyeség.

3 félét töltöttem le mindegyik ezt csinálja,de én szeretnék vele játszani.Nem kötekedő választ várok,én nem,nem tudom megvenni,mert most nem engedi a keret,letölteni tudom.


2012. jan. 5. 12:06
 1/4 A kérdező kommentje:

olyantól várnék választ,akinek hasonló gondok merültek fel,

és megoldotta valahogy,nagyon hálás lennék

2012. jan. 5. 12:08
 2/4 anonim válasza:
A haveromnak volt ilyen problémája és azt hiszem az volt a megoldás hogy átállította a beállításokban mert bebugolt!Ha ez sem működik akkor nem tudom nekem xboxra van emg és nincs ilyen problémém :))!
2012. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

esetleg konkrétan tudod,vagy megkérdezed milyen beállításokon kéne állítani,és hogyan,mert én kerestem mindenhol ezt az infót,és sehol sem találtam

megköszönném nagyon

mert nekem folyton bebugol

2012. jan. 29. 15:15
 4/4 anonim válasza:
Ha PC-d van akkor Opciók és játék Billentyukiosztás azt hiszem :/
2012. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!