Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Baj van? A BF3 instalációnál...

Baj van? A BF3 instalációnál nem fogadja el az aktivációs kódot, mert már felhasználtam azt egy másik gépen!

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 01:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
igen csak az övével leht már majd :)
2012. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
semmi esetbe ne töröld a accountodat!! ha ismered a steamet akkor ugyanúgy van mint ott, először is lépj be ugyanazzal a jeklszóval és felhasználónévvel mint az unakotesódnál, és ha sikerült belépned akkor elvileg nem kéri a kódot, és feltelepíted a dvd-ről vagy letöltöd az accountoddal ( ezt nem tudom hogy dvd-ről feltelepítheted-e kétszer vagy accountal tölti le mert nem számítógépen van meg a játék, de a steamnél letölti szóval itt nem tudom hogy melyik de annyira ez nem fontos), am sok szerencsét !
2012. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocs nem olvastam el hogy már jó lett, :)
2012. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, már az accounton keresztül be tudtam lépni, és most a kiegészítőket töltöm le nagyon lassan, mert kva lassú a netem! neked is megvan a játék?
2012. jan. 4. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!