Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PSP E1000 vagy PSP E1004? Nem...

PSP E1000 vagy PSP E1004? Nem tudom melyiket kérjem Szülinapomra?!?!?!

Figyelt kérdés
köszi a segítséget előre is!
2011. dec. 30. 16:33
 1/5 anonim válasza:
egyiket sem, ezek szarok, mono, nincs wifi, vegyél fatot, slimet, nézz szét vaterán van 17-ért : [link]
2011. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha szeretsz praktikusan netezni es emellett jatszani akkor PSP Go.A processzoranal mar csak a Vita erosebb es 16GB beeepitett memoria is van benne(legalabb is nekem) en nagyon meg vagyok vele elegedve.
2012. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem már volt Umd támogatott psp2004 de már elavult számomra és ugye a Psp Go-hoz nem lehet ilyen játékokat használni. A Got-t fel lehet törni vagy valami ilyesmit?
2012. jan. 3. 21:11
 4/5 anonim válasza:
Hat a PSP Go ugy van tervezve hogy nem cd-t kell belehelyezni hanem megvasarolni(letolteni) a tartalmakat a Media store-rol.De mivel USB is jar hozza ezert ingyen beszerezhetsz hozza barmit.Csak a mozgathato analog egy kicsit felos,tokeletesen megy de elegge erzekenynek tunik.
2012. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha csak ez a kettő között vacilálsz, akkor teljesen mindegy, mert a kettő egy és ugyanaz. Mindkettő az (Essential) E1000-s kiadás, az utolsó számjegy azt jelenti, hogy hogy milyen szabvány. Az E1000, ha jól emlékszem a Japán, az E1004 az az Európai...
2012. máj. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!