Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim mágusok céhes küldi?

Skyrim mágusok céhes küldi?

Figyelt kérdés
Most ott tartok hogy befejeztem az első Tolider es küldetést és most eljöttem egy helyre 3 könyvet szerezni ha jól értettem (angollal vannak bajok)na és itt vagyok ilyen barlang szerűbe ahol 1 terembe ha bemegyek mindig leölnek a Flames varázslattal ellenséges varázslók akármit próbálok nembirom mindet megölni hogy lehetne védekezni ellenük vagy 10 esen még gyenge vagyok oda?? csináljam inkább még a fő küldiket??

2011. dec. 28. 00:43
 1/7 A kérdező kommentje:
am xbox még mielőtt ilyen chetes válaszokat kapok hogy növeljem az életem 1000000-re :D
2011. dec. 28. 00:44
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát fejlödhetnél még

amugy szerintem nem véletlen mutata be elsö leckeként a védelmi varázslatot

tehát tegyél magadra sok tüz védelmer

potikal varázslatokal és akor meni fog

én még nem csináltam meg tehát nemtudom az e a feladat hogy le kel ölni öket és hogy oda kel e meni:D

a másik hogy én potizni is szoktam:p

heal gyógyitalokat iszok ha kevés életem

gondolom elfutnak nem? távolsági harcal öld öket íj vagy varázslat távolra

2011. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja csak az baj hogy nincs potim :/ már előrébb elnyomtam és vannak vagy 3-4 en minden felől nyomják a tüzet :D
2011. dec. 28. 12:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor hátra arc, majd később folytatod. Én is volt, hogy megfutamodtam, aztán később visszatérve lealáztam mindenkit már nagyobb szinten. A főküldiket annyira nem ajánlom, mert nincs sok. keress mást, más céhet esetleg, tele van küldetésekkel a világ.
2011. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ok majd nézelődök
2011. dec. 28. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Nézd meg milyen nehézségre vagy beállítva, azt át lehet rakni

2. Keresgélj gyógynövényeket, és húzd az alkémiát, csinálj gyógyitalt, és olyat ami ellenállást ad tűzzel és mágiával szemben, illetve ami megnöveli az életeidet.

3. Használd a wardot, amit tanultál! Remélem High elf vagy, különben lehet, kicsit lehúzza a manádat, de egyel több ok, miért csináld a 2. pontot, készíts mana potikat is! =]

4. Fingom sincs milyen fajjal vagy, de ha High elf, akkor powert elnyomod, akkor elég jól tudod tartani a wardot, ha a b betűssel vagy (Bereton?) akkor asszem magic resit kapsz. Illetve ha megvan, akkor a fus-t használd. De Y mindenképp hatásos.

4.Ha van pénzed, keress egy mágus árust, pl Winterholdi kocsmában, a nagyszobában, vagy fenn, a kollégiumban, és vegyél erős mágiákat.

5.Bal kezedbe ajánlom a healinget rakni, mivel a flames dps (damage per second, azaz sok idő alatt sebez sokat) a healing kb visszatölti amit levisznek, de legalábbis csökkenti, mivel azt is folyamat nyomni kell, ugye.

6.Ha van olyan enchantod, akkor akár vehetsz valami armort, rakhatsz rá fire resistet pl mellkasra, fejesre +mana, kezesre meg manareget.

7.Keress egy segítőt. Akár a Riverwoodi Svent, vagy (Faralda?) elfet megkérheted, hogy kövessen, miután segítettél nekik. (Csak üzenetet kell szállítani a falu egyik végéből a másikba szerelmüknek stb...) Azt megcsinálni kb 2-3 perc. Vagy akár le is idézhetsz valamit (pl a tűzdémon eléggé erős) conjuration(?) varázslattal.

Remélem tudtam segíteni ^^ =] =P

2011. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi am ember vagyok (Nord)
2011. dec. 29. 18:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!