Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim mágusok céhe?

Skyrim mágusok céhe?

Figyelt kérdés
Hogy lehet csatlakozni a mágusok céhébe?? Itt vagyok Winterhold-ban és mentem felfelé ott megállított 1 csaj és valami spell kell neki hol tudom megszerezni ??(kevés aranyam van nagyon) másik kérdésem hol lehet pénzt szerezni sokat mert mindig pénz gondjaim vannak..

2011. dec. 21. 20:05
 1/9 A kérdező kommentje:
jah és azért kérdezek ilyen hülyeségeket mert nemnagyon tudok angolul szinte 0 :/ bocsi :D
2011. dec. 21. 20:06
 2/9 anonim ***** válasza:

megnyomod a nullát és előhozza a konzolt

ide tudsz beírni cheateket! beírod hogy: player.additem 0000000F 100000

így kapni fogsz 100ezer aranyat. ha jól emlékszem akkor a healing heands kell neki tehát gyógyító kezek:) de ha nem megy beírod a konzolba hogy psb és minden varázslatot megkapsz:) a másik hogy az arany cheatnél ne a sima nullát írd mert akkor kilép a konzolból hanem a num 0át a del melett:)

2011. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
öhh csak aza baj hogy lehagytam hogy xbox 360-on van meg :)
2011. dec. 21. 20:27
 4/9 A kérdező kommentje:
és eredeti szal nemhiszem lehet cheat-elni
2011. dec. 21. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Először is csalni nem jó, szerintem rengeteget elvesz a játék élvezetéből, hogy telenyomatot magad arannyal :S Mi értelme utána a kereskedésnek, és a pénzszerzés is elveszti az örömét. Másrészt igen, varázsolni kell, és oda is adta neked a varázslatot azon nyomban. Már nem teljesen emlékszem, lehet csak egy spell bookot, azt olvasd el, és akkor meglesz a kért varázslat, azt lenyomod előtte, és mehetsz is tovább. Nálam asszem tűzdémont kért, de ez lehet véletlenszerű, hogy mi kell neki.
2011. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor ottvan nálam ami kell neki ?? és csak kézbe kell tenni a varázslatot?
2011. dec. 21. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja. De mondom, ha nincs meg a varázslat a menüben, akkor ott a spell book nálad, csak el kell olvasni, hogy megtanuld, már nemlékszem rá pontosan. Azt tudom, hogy nekem (szintén 360) egy flame atronach-ot kellett megidéznem, de lehet ez véletlenszerű, a csaj tuti mondja mi kell neki, ha párbeszédbe elegyedsz vele.
2011. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sikerült már már megvolt a varázslat csak kézbe raktam és még 1 sárkány is jött :) szal aranyam is lesz és bent vok a céhbe
2011. dec. 21. 22:06
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget
2011. dec. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!