Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim (Xbox360)?

Skyrim (Xbox360)?

Figyelt kérdés
Hol lehet potit venni és melyik éri meg lenni ember ?vámpár ?farkas?? poti azért kell mert nembirok megölni 1 szörnyet xd akárhányszor próbálom megöl mert nincs kékem :(

2011. dec. 19. 20:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Potion-ra gondolsz? Magic potion kell, azt lehet találni (kék színűek), de ha venni akarsz, akkor a potion boltban :) Az a para, hogy majdnem mindegyiknek más a neve. Van amelyik "...aromatics", van amelyik "...Elixirs", lehet venni olyan boltokban is, ahol mindent kapni, nézz körül, minden nagyobb városban van legalább egy bolt biztos.
2011. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
köszi. és olvastam olyanokat hogy harcos meg bérgyilkos ezek mik??
2011. dec. 19. 20:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát harcos meg bérgyilkos. Nem igazán értem mit kérdezel. Lehetsz benne tulajdonképpen bármi. Játssz vele, majd ráérzel.
2011. dec. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

játszok csak felidegesített ez a troll vagy mi.. nem birtam megölni nemvolt kékem annak megy fela élete pirosam se volt megpróbálltam vagy 5 x de mindig megölt

... és felidegesedtem és kikapcsoltam. am melyik a jó?? bérgyilkos vagy mi ?? az elején nemtudtam mit csinálok a szikláknál :D rámentem mindre aztse tudtam mi az szal szerintem most harcos vagyok azvan leghátul ahogy vidibe néztem.. na szal aza kérdés melyik a jó? mert ott volt 3 szikla és lehet-e még változtatni?

2011. dec. 19. 21:27
 5/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó. Azok a kövek csak arra jók, hogy ha aktiválod valamelyiket (rengeteg fajta van a játékban), akkor az a képességed gyorsabban fejlődik, vagy azt a bónuszt aktiválni tudod. Egyébként a játékban nincsenek klasszikus klasszok, az lehetsz ami akarsz, azok a képességek fejlődnek, amiket használsz. Tehát a játék felénél is dönthetsz úgy, hogy inkább varázsló leszel, nem harcos, ehhez csupán annyit kell tenned, hogy nem fegyvert használsz, hanem varázsolgatni kezdesz. Angollal egyébként hogy állsz?
2011. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
kb 0..
2011. dec. 19. 21:44
 7/15 A kérdező kommentje:
hallás utána meg annyi se feliratot meg nemraktam még rá.. majd ráteszem hátha vmivel többet értek meg
2011. dec. 19. 21:45
 8/15 A kérdező kommentje:
meg nagyon kezdő vagyok most játszok elősször evvel a játékkal tehát ez az első elder scroll játék amivel játszom és hogy lehet új varázslatokat szerezni?? eddig az élet töltés van meg a tűzlövés vagy mi.. kéne több is hol lehet szerezni??
2011. dec. 19. 21:48
 9/15 anonim ***** válasza:
JÁTSSZ! :) Majd rájössz.
2011. dec. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
xd azért elmondhatnád .... :)
2011. dec. 19. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!