Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Elder Scrolls V: Skyrim...

Elder Scrolls V: Skyrim probléma (? )

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy "Razor 1911"-es Skyrimet, feltelepítettem majd végül elindítanám, de nem akar elindulni... Gyorsan elővettem egy felvevő programot és fel raktam egy félperces vidit hogy ne írjam le az egészet, mert nem is értem, meg hosszú is lenne.

Videó: http://www.youtube.com/watch?v=iahn7yZS1VQ&feature=youtu.be

Ha valaki tudna valami megoldást azt nagyon megköszönném:)

Próbáltam: Videó kártya driver frissítés, tűzfal be-ki kapcsolása, DirectX frissítés, Esbern voice bugfix

Valami hang állítást is láttam, de azt csak win7-en nekem meg XP-m van:/


2011. dec. 19. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Meg is crackelted rendesen? Mert a videóból az látszik hogy a Razor intrónál befagy.
2011. dec. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Feltelepítettem a D meghajtóba a dolgokat és telepítés után kiadott egy indító ikont, ami a C meghajtóba... egy mappában volt. Elindítom, application error... jött a crack. Videóban láttam hogy a Razor1911 mappában lévő dolgokat másoljam át oda a C meghajtóhoz, az ikonhoz, meg csináltam és ez van...

A vidiben is a C meghajtóból indítottam:/ Más cracket nem nagyon találtam.(Nem akarok kötekedni, de ha crack hiba lenne, akkor már ez az ablak se jönne be csak annyi hogy kérjük tedd be a lemezt.)

2011. dec. 19. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:

A crack-et mindig a telepítési mappába kell tenni. Tehát a D jelzésű meghajtón belül azon játékmappába, ahol amúgy az eredeti indító ikon van (a többivel együtt).

Amúgy meg de, attól hogy crack hiba, még simán feljöhet a "kérjük helyezze a lemezt a meghajtóba" üzenet.

2011. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lemaradt a vége az utolsó mondatnak, most befejezem: ...előtt az indítómenü.
2011. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
xp uninstall, win7 install, és már jó is lesz. ha több mint 3 giga ramod van, akkor 64 bites win7-et pakolj fel.
2011. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jah leirták roszul crackelted

(d n van de c re krekelsz mért?:D)

aztán meni menie kéne de windows7 jobb lene

mivel xp d van fondlom gyenge a géped igy ha nem megy ne csodálkoz

a mâsik meg hogy razor t nekes kel felfrisitened

de mivel krekelni se tudtad igy aligha tudod felfrisiteni

aztán egyéb bug fixek is vanak ha kel

de sokat fogsz még ezel vacakolni szerintem

nincs ismerös aki segítene?

2011. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Látom esbern t már felteted:)

csak igy továb:)

1.3 as patch van már hozá

2011. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké tényleg a crackel volt a gond megcsináltam, jó is volt de nagyon laggolt, akadozott, így egy pár nap mulva otthagytam. Nem nagyon fogok annyit vacakolni a géppel, karácsonyra veszek egy xbox360-at vagy ps3-at és azzal legalább nem kell szenvedni többet...+net is van rajta, meg még sorolhatnám...:) Amúgy köszi a segítséget!
2011. dec. 22. 15:23
 9/9 anonim válasza:

Helló emberek !


Valaki tudna nekem egy kis infót adni a számgépem szétverése előtt hogy win7 64biten az a szaros razoros istall.exe szutyka mért nem akar elindulni?? Alkalmazáshiba ennyit erről! Az alkalmazás nem tudott megfelelően elindulni! Szegény!!!!!! :@ már csináltam a jól bevált kompatibilitási probléma észlelést is de semmi ,hogy pukkanjon ki mint a léggömb! Remélem valaki találkozott már ezzel a problémával,vagyis nem csak én próbálom 64bites rendszerre telepitni! Előre is kösz a rengeteg választ!

2013. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!