Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield bad company 2...

Battlefield bad company 2 updater hiba?

Figyelt kérdés

Megvettem a játékot tehát eredeti felteszem és amikor inditom ugye automatikusan meg patcheli magát.. nah körülbelül a patchelés 1/4-részénél kidobja ezt a hiba üzenetet:


An error occurred:

Data erorr,please verify that downloaded files are complete and correct!


Léci segitesetek


2011. dec. 25. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

karácsonyra kaptad? én is :)

de nekem nem volt vele semmi baj

2011. dec. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ennek nem tudom mi köze a kérdéshez.....
2011. dec. 25. 16:59
 3/6 A kérdező kommentje:
Lehet az lenne a legjobb ha írnék az electronicarts supportnak esetleg tudnátok küldeni 1 linket? nem vagyok otthon ebben.. köszi
2011. dec. 25. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:

linket pontosan nem tudok, de ez a hivatalos oldala hogy : [link]

[link] -ezt is megpróbálhatod

ja és a játék kézikönyvébe is asszem benne van a garancia-terméktámogtás és hogy hogyan tudsz kapcsolatba lépni velük

én a steamnek írtam hogy rossz a cdkey utánna meg megoldották a problémát

2011. dec. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kézikönyvet nem kaptam cd galaxistol rendeltem a jáátékot de online kézikönyv van... és azt irták ki hogy csak is izáárolag a electronociarcts ad támogatást
2011. dec. 26. 13:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Az ea termektámogato oldalán irtam egy 'játéktanácsadónak' de még nem, érkezett válasz gondolom mert karácsony van nem tudjátok hogy ez ott hogy zajlik? majd oda irják kommentbe a témához?
2011. dec. 26. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!