Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy a Battlefiel...

Miért van az hogy a Battlefield Heroes-en ha elindítom tök fehér belül az ablak?

Figyelt kérdés
Nos mai napon gondoltam elkezdek játszani a Battlefield heros-on, és akárhányszor rakom újra tök fehér a az ablaka hang az van meg az ablak keret is megvan de belül semmi, először fehér aztán szürke lesz a jobb felső sarkában 1 kockával ami kb. az ablak 1/3-át teszi ki. és nem hiszem hogy a gépem nem felelne meg neki mert a Gates of Andaron az megy rajta, meg le is ellenőriztem hogy megfelel-e neki, Google Chrome böngészőt használok, vagyis abból indítom. Most vagy a gépem szar vagy a program hülyéskedik? :D

2011. dec. 23. 17:47
 1/1 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem hogy az a kocka fehér színű, és az ablak ha elindul akkor 1152x864-es felbontást használok és hát kb egy 5 centis sáv látszik a háttérből jobb oldalt, a többiben a játék.
2011. dec. 23. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!