Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért van az hogy a tesóm...

Miért van az hogy a tesóm folyton PS2 n akar játszani amikor van Xbox 360 unk is? Tudnatok adni vmi tanácsot hogyan tudnám leszoktatni

Figyelt kérdés
utólag megjegyezném hogy csak a tekken 5 nevű játékon játszik pedi az xbox még meg is van chippelve szoval azon bármin játszhatna
2011. dec. 22. 19:45
 1/7 anonim válasza:
Talán egy kicsit, de csak egy ici-picit el vagytok kényeztetve.
2011. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod átszoktatni egyik sz*rról a másikra? Nem mindegy neked? Ha még azt mondanád, hogy hogyan szoktasd le mindkettőről, de nem...
2011. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem idősebb, mint te?

Xbox-on a grafika jobb, viszont PS2-re ezerszer jobb játékok vannak, és ha idősebb, akkor ő valószínűleg azon nőtt fel, nosztalgia, meg az idősebb generáció nem olyan grafikab.zi.

2011. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi itt probléma én azt nem tudom. Az hogy másik konzolon játszik? Legközelebb olyan kérdést írj ki pls ami nem hülyeség. Ez az egyik legnagyobb baromság amit hallottam. HA EGYSZER NEM AKAR AZ XBOXAL JÁTSZANI MINEK KELL ERŐLTETNI??????


Bár nekem is Xbox 360-om van (de nincs tesóm) de ha valaki át akarna szoktatni egy másik konzolra mert neki nem tetszik az hogy ÉN más konzolon játszok nagy ívben lesz*rnám. Minek erőltetni? HA NEM AKAR HAGYD BÉKÉN. Én akármelyik konzolon játszanék. Közel sem azt mondom hogy az Xbox 360 a legjobb mert nem az, de nekem az tetszik és én nem szoktatnék át mást arra ha egyszer neki nem tetszik.

2011. dec. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tudod, az én tesóm a melóból hazaérve általában kb. 1 órát nyüstöli az X360-at, majd rendszerint átül a PS1(!!!)-hez és éjfélig elvan vele!

JÁTÉK - ez a lényeg. Hagyd már szegényt, hadd játsszon azzal, amivel akar! Egyébként egyetértek az egyik korábbi hozzászólóval: az X360 technikailag nagyon penge, de ez nem (mindig) elég!

2011. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A választ pedig meg is adtad. Mivel arra van Tekken 5 :D
2011. dec. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl. van itthon PS3, egy k.rva nagy tv-vel, de ha választanom kéne inkább leülnék egy CRT tv-n nyomni a crash-t meg a Tekken 3-at.
2011. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!