Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem idegesítő a...

Szerintetek nem idegesítő a GTA San Andreas?

Figyelt kérdés
A Verdant Meadows küldetésnél vagyok és nem tudom megcsinálni a repülő iskolát és idegesít!
2011. dec. 17. 07:49
1 2
 1/12 lownoise válasza:
Elég régen játszottam vele , de emlékszem volt egy két nehezebb repülős küldetés, volt hogy a hajamat téptem már kínomban. De ettől függetlenül az egyik legjobb GTA ;)
2011. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja szerintem is egyik legjobb gta
2011. dec. 17. 08:20
 3/12 anonim ***** válasza:
A repülős küldetésnél napokig anyáztam, pedig haverral ketten, néha hárman próbálkoztunk felváltva, de a végén csak meglett valahogy. A másik anyázás még az volt, amikor a kis helikopterrel kellett asszem bombákat rakni valami építkezésre. De ezt a két ultraszopatást leszámítva nincs ilyen a játékban.
2011. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:))
2011. dec. 17. 09:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Engem nem idegesített,mivel Ps2-őn régebben nagyon sok repülőszimulátort nyomtam és megszoktam a joystickos irányítást. :D
2011. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csodálom a PC-s GTA játékosokat. Néha még konzolon, a kényelmes kontrollerrel is vannak nyakatekert dolgok, el nem tudom képzelni, hogyan tudjátok billentyűzettel nyomni, amikor pl. full gázzal kell cikázni a legnagyobb csúcsforgalomban, miközben célozni, lövöldözni is kell(ene) meg hátrafelé tekintgetni a zsaruk miatt...:)
2011. dec. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A san andreas irányítása könnyebb pc-n, mint konzolon, megvolt mindkettőre régebben.
2011. dec. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja
2011. dec. 17. 15:42
 9/12 Halendaaa válasza:
egyik névtelen mondta a kis helikoptert nah az nem a zeros???? azon én is berágtam amúgy csak mondom megnéztem és a zeros küldik nem kellenek xDDD
2011. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ja azok mellékküldetések
2011. dec. 17. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!