Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az nagy baj hogy ha a GTA San...

Az nagy baj hogy ha a GTA San Andreas-ban csalok?

Figyelt kérdés
Azért akarok csalni mert egy küldetés után (doberman) mutatja a bandák területét és azokat el lehet foglalni, és az baj ha becsalok örök életet meg örök töltény-t?
2011. dec. 15. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orbitális -.-
2011. dec. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik részén, de az egyik főküldetést nem lehet vagy elkezdeni vagy normálisan megcsinálni ha korábban csaltál.

Egyik játékot sem csinálják meg úgy, hogy azt ne lehetne normálisan végigvinni. Lehet hússzor kezdesz neki, de a végén akkor is sikerülnie kell. Ráadásul nem kell az összes területet elfoglalni, bizonyos mennyiség felett lehet tovább menni.

2011. dec. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát jóhh ak nem csalok! de majd szegény egeremet

(nem igazi) sajnálom majd hogy szét verem :D

2011. dec. 15. 21:06
 4/11 anonim válasza:
0%
én az egész GTA San Andreas-t csalással csináltam végig :D
2011. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha csalsz és később elmented a játékot, akkor nem tudod majd 100%-ra teljesíteni a game-t.

A terület-foglalósdi meg amúgy sem egy nehéz vagy bonyolult valami (régebben láttam egy videót, amiben egy srác laza 10 perc alatt fél LS-t elfoglalta - csalások nélkül), ráadásul nem is muszáj egyszerre megcsinálni az összes területet.

2011. dec. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a GTA VC-t,GTA SA-t meg GTA IV-t is trainer-el vittem végig:D Mert én így szeretem:D Miért baj ez? Úgy játszol vele ahogy akarsz és semmilyen multis játékba nem csalok,szóval ezzel nem teszem tönkre más játékát.És hogy miért szeretek így játszani? Élvezem mikor a gengszterek meg zsaruk próbálnak megölni de nem tudnak xD
2011. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ember!!! Ezért elvihet a rendőrség!!
2011. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én a Vice City-t csalókódokkal viszem végig, a SA-t is. SA-nál járműspannoló trainert is használok, de multiplayerben semmilyen csalást. Nem nagy baj ha egyjátékos módban csalsz.
2011. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csalsz, akkor valóban nem lehet 100 százalékra vinni a játékot. És ha sok cheat-et használsz, abban a küldetésben ahol meg kell menteni Mad Dogg-ot, öngyilkos lesz, szóval nem lehet átvinni. Egyébként nincs semmi élvezet abban, hogy csalással játssz.
2011. dec. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én mindig csalok.... Minden küldetést.... Ahogy betöltöm a játékot, bekapcsolok egy rakás csalást, és gyerünk.... xD :D
2012. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!