Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akinek van Xbox 360 Kinect-je...

Akinek van Xbox 360 Kinect-je az megvan vele elégedve?

Figyelt kérdés
Játékoknál mennyire pontos a mozdulatok, vagy ez játékfüggő?
2011. dec. 13. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
néhányszor már volt alkalmam kipróbálni, de nem érzem különleges kényszerét, hogy én is beszerezzek egyet
2011. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a lakótársam épp a hétvégén vett. hát azt kell mondjam örülök h nem én vettem, pedig én is terveztem. nem olyan nagy szám. 1-2 alkalommal el lehet vele szórakozni, de amúgy nem érdemes venni szerintem.
2011. dec. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van. A Kinect pontos, a mozdualtok is pontosak semmi bajom sincs vele. Nemsokára 1 éve hogy megkaptam. 4gigás Xbox 360 Slim. Tavaly karácsonykor kaptam. A Kinectet 2-3 hónappal később.
2011. dec. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És eléggé nagyon bele vagyok kockulva :D
2011. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De játékfüggő. Pl: a Fighters Uncagednek a képzeleterődet meghaladó f*s irányítása van és pontossága.


Viszont pl: a Kinect adventures vagy kinect sportsnak nagyon jó.



Én személy szerint a Rise of Nightmaressal játszom. De a Mass Effect 3-ban lesz kinect támogatás. Hanggal tudsz majd vezérelni :D.

2011. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon rossz, nem éri meg. ez a technika épp hogy megalakult, majd ha olcsóbb lesz és jobb (kezdetben az alumínium is drágább volt az aranynál) érdemes lesz rajta gondolkozni. (Gamer - Játék a végsőkig szintűre gondoltam)
2011. dec. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tonik25 válasza:
nekem nagyon bejön a 250 gb-s + KINECTes játék, bár ez ritka kombináció.
2011. dec. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!