Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim vérfarkas v vámpír?

Skyrim vérfarkas v vámpír?

Figyelt kérdés
Megfogom venni a Skyrimet xboxra és nemtudom még hogy melyik éri meg jobba vérfarkas vagy a vámpír a jobb melyik legyek??lécci írjatok le minden jót és rossza mind2 ről.köszi

2011. dec. 8. 12:05
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Rendben de szerintem engem tuti idegesítene hogy mindig figyelni kell a napot meg a vért. Vérfarkast meg ha Dawnguard-al feltolod van olyan erős mint egy Vampire Lord.

Meg ott vannak pluszba az üvöltések is. PL: két + vérfarkas idézése.De ez csak néző pont kérdése. Szerintem erről ne nyissunk vitát. (06:10-nál nézzétek)


http://www.youtube.com/watch?v=L1Tg3Q1fogE

2013. aug. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 kókuszfej válasza:
hidd el, nem kell folyton nézegetni, hogy nappal van-e, mert a nap nem okoz folyamatos sebzést, hanem negatív aktív effekteket tesz be (pl: lassabban regenerálódsz, ha megtámadtak) és egyébként, ugyebár minél tovább nem iszik egy vámpír vért, annál erősebb lesz; ez azzal jár, hogy már a 2. szintű vámpír is kap egy olyan varázslatot, hogy el tudja bájolni az embereket, vagyis akár nappal, miközben ott áll előtte az ember, akkor is tud belőle inni (persze ezt nem árt magányos emberre használni, vagy a szemtanúkat kiiktatni :D )
2013. aug. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Lehetsz vámpír, szerintem sokkal jobb, úgyanúgy nézel ki meg stb. vagy lehetsz vérfarkas is vagy ajánlott annak lenned ha a Companions quest linet ki akarod vinni teljesen. Lehetsz mind a kettő amúgy, de ahhoz nagyon komoly hack vagy glitch tudás kell, mert sok patch-ban törődtek hogy az ilyeneket kiküszöböljék. Van egy olyan videó: Skyrim: Be a werewolf and also vampire azt én is néztem. A Bethesda Softworks-el akik tudtak kötöttek olyan szerzői feltételeket hogy korábbi patcheket el lehet érni ingyen (pl 1.3.10) sok hivatalos helyről letölthetőek.
2016. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!