Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim vérfarkas v vámpír?

Skyrim vérfarkas v vámpír?

Figyelt kérdés
Megfogom venni a Skyrimet xboxra és nemtudom még hogy melyik éri meg jobba vérfarkas vagy a vámpír a jobb melyik legyek??lécci írjatok le minden jót és rossza mind2 ről.köszi

2011. dec. 8. 12:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én egyik kel se lenék max szorakozni

oblivionban mikor vámpir voltam semit se lehetet csinálni

töb a hátránya mint haszna szerintem

irták ezt skirimhez is még it gyakorin is

aztán farkas ember hez sok küldi kel

meg elég vacak lehet ahogy olvastam vagyis anyira nem hasznos

de ha választani kel farkas lenék átváltozás miat meg izgalmasab is talán

2011. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
akkor legjobb a sima kari??
2011. dec. 10. 19:39
 13/23 anonim ***** válasza:
Megcsinálsz pár küldit a vérfarkasért. Szerintem kb. pár óra lesz.
2011. dec. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Vérfarkas
2012. febr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Egyáltalán nincs sok küldetés, ököllel kell elverni 2 embert, egy küldetésben varkasvadászokat ölsz, és miuáátváltozol egy kicsit kemény vámpirvadázt kinyírsz. Ennyi :) 1,5óra volt pedig angolból elég gyenge vagyok :D
2012. nov. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

vérfarkas :D

egyértelmű

2013. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 kókuszfej válasza:
szerintem azért nem olyan egyértelmű :D először én is úgy voltam vele, hogy nekem a vámpírság nem jön be és inkább leszek vérfarkas és most mégis vámpír vagyok egy egészen egyszerű oknál fogva: nagyon menő :D persze nem sima vámpír vagyok, hanem vámpírlord (sima vámpír mondjuk nem is akarnék lenni), de szóval azt mondom, ül jobb, mint a vérfarkas, de legalább olyan jó :D de egyébként szerintem főleg az dönt, hogy az ember milyen karakter alapból: ha harcos, akkor talán jobb neki a vérfarkas, de ha mágus (mint én)akkor szerintem a vámpír a jobb :) de az fontos, hogyha valaki vámpír akar lenni, az inkább legyen vámpírlord, mert több előnye is van a sima vámpírral szemben: át tud alakulni, mint a vérfarkas, míg a rendes vámpírok nem és sok plusz bónusz van (egyébként vámpírlord csak az egyik küldetés során lehet az ember, sima vámpír pedig akkor, ha harcol több vámpírral és megfertőződik, akkor 1-2 napon belül átalakul) :D na szóval mindenki döntse el, hogy mi akar lenni
2013. júl. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 kókuszfej válasza:
*nem feltétlenül jobb, mint a vérfarkas (csak mert az előbb lemaradt)
2013. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 kókuszfej válasza:
és azért azt is hozzátenném, hogy ezek a dolgok csak a dawnguard kiegészítővel együtt értendők
2013. júl. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
ha van pl egy nagy szintű destruction mágusod, jól encsázott armor seted, akkor megéri vámpírlordnak lenni. Mivel a napfény sebez és gyengíti az alap statjaid regenerálását, fontos olyan encsákat szerezni, amelyekkel ezt lehet kompenzálni, így akár nappal is hatékony lehetsz. Másrészt meg szerintem is vagányabb a vámpír. Figyelj, hogy 1-2 naponta igyál vért, majd a 3. szintű vámpírt már MINDENKI ellenségként kezeli majd.
2013. júl. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!