Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért esnek szét az állatok a...

Veress Henrietta kérdése:

Miért esnek szét az állatok a sims 3 pets kiegészítőben?

Figyelt kérdés
Eredeti a sims 3 alapjáték a világ körül. A leszáll az éj, nemzedékek, állomállások ezeket torrent oldalakról töltöttem le. Letöltöttem én a házi kedvenceket. Elindult a játék, de az állatok szét voltak esve!! Ezért megvettem az eredetit, hátha azzal jó lesz de ugyan olyan..Nem tudom, hogy mit tegyek kérlek segítsetek :s Már 3x letöröltem és feltelepítettem a játékot a kiegészítőkkel együtt. Nem is frissítettem csak a telepítésnél, ahol kellett..
2011. nov. 30. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

új videókártyát kellett volna venned. mert sokaknak ez a problémája, nem a letöltött játék miatt van. ha tudsz angolul olvasgass néhány fórumot. nekem is ez a problámám fut a játék de az állatok ilyen szörnyszerűek :) majd ha lesz új gépem akkor azon jó lesz.

de olyan verziót is hallottam hogy majd lesz hozzá valami patch, de aztán ki tudja...

2011. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy a többi meg hibátlanul működik. :S Már patchet is töltöttem le!! De azért köszi. :S
2011. nov. 30. 14:05
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha vkinek van még vmi ötlete KÉRLEK SZÉPEN írjatok :S
2011. nov. 30. 14:06
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

Nekem a mafia -játéknál volt, hogy az eget láttam. Videokártya a kiba, annak rossz beállításai. Sajnos nem tudom miket szeret a játék, de nézd meg a videokártya beállításaidat, ott próbájl meg valamit (pl.: 32 bites Z-puffer)! Nekem ati -m van neked nem tudom.

Valami ilyesmire gondolok: [link]

Próbálgasd (ki/be) kapcsolgatni, hátha valamilyen hatással lesz a játékra! Esetleg a játékhoz keress javítást , patch -et! Sok sikert!

2011. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Intel(R) G33/G31 Express Chipset Family videókártyám van
2011. dec. 2. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van valami a gépeddel, vagy buggos a játékod. Nekem nagyon szépek és jó grafikájúak.
2016. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!