Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOTRO mmorpg lehet ingyenesen...

LOTRO mmorpg lehet ingyenesen is élvezni?

Figyelt kérdés
Nézegetem ingyenes mmorpg-t, és LOTRO akadtam rá! Olvastam róla pár infót egy magyar oldalon hogy mi a különbség a VIP és az ingyenes játékosok között! És találtam olyan bejegyzést hogy "Mines of Moria kiegészítő megvásárlásával elérhetővé válik", szóval akkor most ez nem teljesen ingyenes vagy hogy van ez most?
2011. nov. 30. 09:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Egészen ingyenes addig, amíg te nem döntessz úgy, hogy ki akarod egészíteni. Vehetsz dolgokat hozzá, pl azt, amit írtál, de attól még, hogy nem veszed hozzá, játszatsz. Ezek csak kiegészítő dolgok. Az pedig, hogy lehet-e ingyenesen is élvezni ez rajtad függ. Attól, hogy megmondom szerintem élvezhető, attól még lehet, hogy neked nem fog tetszeni, tehát élvezni sem fogod.
2011. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!