Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csinálok rosszul? Ps2

Mit csinálok rosszul? Ps2

Figyelt kérdés
SoftMode-os PS2, patch-elem az iso fájlt, majd ImgBurn-nel kiírom 2x-es vagy 4x-es sebességgel és még sem fut. Egyszer sikerült azóta egysem... pedig ugyanúgy csinálom :(
2011. nov. 28. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet ,hogy a játék olyan ? nekem se ment anno minden softmodos gém hiába patcheltem pl Bf2 lehet ,hogy nem is attól függ ,hogy melyik játék hanem hogyan rakják fel nem tudom ,nálad is lehet ez a gond . am. kb ez nem tudom már alcholon vagy neron van olyan hogy ps2 játék írása előtte a patchelése az isonak és utána megy a gém .
2011. nov. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 K. S. Viktor válasza:
Szia! Én nekem minden játék működik, amit én írtam, és így írtam: Letöltöm a játékot(ezt tudod), aztán ESR lemezelőkészítővel megpatch-elem, aztán DAEMON Tools-ba az iso-fájlt, aztán Nero StarSmart Essentials-ban(Nero 9-ben) megírom lemezmásolással. De be kell állítani a beállítások/Lemezmásolás pontban hogy ÍRÁSI SEBESSÉG: Minimum . Aztán a Beállítások/Különleges menüpontban engedélyezni kell a CD/DVD képírót. Megadod a forrás- és Célmeghajtót a lemezmásolásban, aztán katt. a másolásra, és kész, működik. Persze ha jól csinálod. ImageBurn-t nem ismerem, azzal ne mtudom leírni.
2011. nov. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 K. S. Viktor válasza:
Bocsi, Img Burn a program. Rosszul írtam.
2011. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha egyszer már sikerült, akkor a hiba nem a konzolban van, hanem esetleg amit letöltöttem, az nem tökéletes? Akitől vettem, most azt tanácsolta, hogy +os DVD-t vegyek, hátha azt jobban szereti. No ki is írtam rá egy játékot, "Unable to read disk" lett a vége. Nem adom fel, csak lassan megtelik a nappali a szemétbe való DVD-kkel. köszi Mindenkinek
2011. nov. 30. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!