Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik Worms-el lehet online...

Melyik Worms-el lehet online (multiplayer) nyomni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha lehet melyikkel és mit kell vele csinálni hogy mennyen?(ha csak simán feltelepítem és lehet is multiba nyomni azt is ird oda,köszi)
2011. nov. 26. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Worms Wolrd Party. Azt, hogy hogy lehet beállítani fejből nem tudom, már rég játszottam vele, de szerintem könnyen rálehet jönni ha bent vagy a játék menüjébe:)
2011. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajna nem olyan egyszerű ez.Nemrég barátnőmmel szerettünk volna játszani a world party-val.Hamachin keresztül ment is egy darabig,de aztán szarakodott.Az lett a vége,hogy megvettem steam-en magamnak is meg barátnőmnek is a reloaded-et.azzal simán játszunk multiba,sőt nem csak egymással hanem akár japán,akár német játékosok ellen is.Igaz nem olcsó game
2011. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!