Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hallottatok már az AdAugusta...

Hallottatok már az AdAugusta nevű online multiplayer kvízjátékot?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

Szerintem nagyon nagy és sok szempontból jobb,mint a honfoglaló,csak még kevesen ismerik.


2011. ápr. 26. 16:12
 1/7 A kérdező kommentje:
kvízjátékról*
2011. ápr. 26. 16:16
 2/7 anonim válasza:

Fasza lenne, de elbasszák a nyomorék adminok, na meg a moderátor is debil.. Persze ezt is a glad meg a honfi alapján készítették, maguktól nem találnak ki ilyen játékot. A területfoglalás a honfiról, a pontszámítás a gladról.. A kérdések meg végképp szarok. Hamar meg lehet unni. Nem akarom a téziseket romba dönteni, de ha így marad ez a játék, 3 év múlva se lesznek sokkal többen.


Cső

2011. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nagy sz..r, beregeltem, mondom biztos jó lesz, legalább tornáztatom az agyam, mint kiderült nem ér semmit, egy szellemjáték, nincs fent senki. Nem játszik senki, csak robotokkal lehet, de az meg nem ér semmit. Összefoglalva egy nagy kalap ürülék.
2014. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én most fedeztem fel magamnak, de tényleg nincs fent senki... :(

Ismertek még hasonlót?

2014. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
miért nem műxik az oldal? :( Másnak sem?
2015. jan. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már egy ideje nem működik
2015. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem ismernétek, most ezzel érdemes játszani: https://www.kvizlabirintus.hu
2022. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!