Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lineage2! Ki az, aki áttér...

Lineage2! Ki az, aki áttér official-ra most, hogy ingyenes lett?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
gondolkoztam rajta, de sok ex-l2-os szerint a jatek nagyon el volt rontva az utobbi updatekkel
2011. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Queasy ***** válasza:
Én megnézem, bár sosem játszottam 5 percnél többet vele. A játék elég kellemesen néz ki képeken, ahol többnyire az end-game content-et mutogatják, de amikor belogolok és meglátom a kezdőterületet mindig elsírom magam annak ellenére, hogy én inkább régi játékokkal játszom (8-16 bit), mintsem újakkal.
2011. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Szép játék, próbáltam már, de marha unalmas, sokkal jobbak is vannak, szóval inkább mással játszanék...

Persze egyébként mindenképp officialon játszanék ha ingyenes. Vagy valami olyan helyen ahol nincsenek magyarok mert elég siralmasak általában, szégyen az a stílus amit ilyen játékokban előadnak.

2011. nov. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, szerintem is siralmas a magyarok hozzá állása:S én is mindig kerültem a magyar szervereket,de a legjobb akkor is magyar clanban lenni.Szerintem a Goddess of Destruction egész szépnek és jónak néz ki.Én biztosan ki fogom próbálni pláne most, hogy megtudtam ,hogy új szervert nyit az official. Biztosan ott fogok játszani.
2011. nov. 27. 13:25
 5/6 KiseF válasza:

Én is áttérek picit offra.

KiseF esetleg majd MagneteF, PropheteF vagy Krumplikovacs neven játszom.

Ami feltudok ajánlani bárkinek lineagehez: Ingyenes Unlimited slotos 3.0.5 Ventrilo szobák.

Elérhetőségeim: MSN: kg5@freemail.hu skype: KiseFhome Közöld majd hogy L2 ügyben keresel!

2011. dec. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én azóta Lineage2-zök amióta megjelent :) most, hogy ingyenes én átmentem Offra ismerőseimmel, én nagyon szeretem :) plusz mellette még Aion-nal is toljuk :P

Cordierit vagy Syfer vagy Erestan ezekkel a nevekkel tolom.

2012. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!