Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az Assassin'...

Mi a véleményetek az Assassin's Creed szériáról?

Figyelt kérdés
Előnyben részesítem azok válaszát, akik az AC1-től a Brotherhoodig az összes részt végigjátszották, esetleg már a Revelationst is. (Revelations spoilerektől kíméljetek, mert még nem játszottam végig.) És szerintetek melyik a legjobb rész?
2011. nov. 20. 01:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hát ja meg mire megölök a counter killel 20-30 embert.
2011. nov. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szerencsére a BH-ban meg a Rev.ben a killstreakkel gyorsabban megy az ölés.
2011. nov. 30. 20:54
 13/15 anonim válasza:

Nekem eddigi kedvenc szériám :D

Hihetetlen, hogy tudtak ilyen történetet kitalálni? Én a történetírók helyében inkább vallást alapítottam volna, azzal sokkal több pénzt lehet keresni XD

Csak kár hogy nincsen magyarítás és sokan nem értik.

2011. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát igen .Nem értem.
2011. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hejj ***** válasza:
imádom, h minden részletre odafigyelnek....a karakterek több mint fele valóban élt, nem kitaláltak (csak fel vannak turbózva) én voltam Rómába, és félelmetes, h milyen részletesen csináltak mindent..zseniális a játék -néha elég nehéz is tud lenni- d ettől izgalmas...az eddigi legjobb széria..le a kalappal ubi..le a kalappal
2011. dec. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!