Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gates of Andaron: Tudna...

Gates of Andaron: Tudna mondani valaki valami ötletet miként tudnám kijátszani a GoA Hack-védelmi progiját?

Figyelt kérdés
Az lenne a baj hogy ugye 2x nem lehet megnyitni a játékot, nekem viszont kéne mivel nincs egy nyomorult raktár ahol át lehetne adni cuccokat egyik kariról a másikra, viszont ha 2 felhasználóval tudnék játszani egyszerre ezt meg lehetne oldani.
2011. nov. 19. 08:14
 1/5 No Fear válasza:
Csinálj egy goros karakter és ha megvan akkor először küldd el annak aztán el tudod küldeni a másik nemzetnek is :)
2012. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Bocsi h nem a kérdésre válaszolok, arra sajnos nem tudok, de a válaszolóval szeretnék kötekedni...én úgy tudom nem lehet Gor-ba regizni...hiszen ott csak 9 szint van... A mapokra sem lehet rámenni...ha pedig mégis igazad van...elnézést...
2012. jan. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 No Fear válasza:
Gorba regizni új e-mail címmel lehet regízni és probléma megoldva.
2012. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
No gyerekek a kérdező nem valobol deribe akar cuccost átvinni hanem nemzeten belül, ezt ugy tudod megoldani h levélben elküldöd a másik karinak a cuccost :)
2012. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gorba meg el lehet menni ameddig csak akarsz csak nincs lvl 9től auest :P De am lvl 80+ is át lehet lépni
2012. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!