Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri kijátszani az össze...

Megéri kijátszani az össze cod részt?

Figyelt kérdés
Eddig a balck ops-al játszottam egy keveset, az mw2-ővel multiztam és utánna újraraktam a windowst. Megérné Single playerbe végigvinni az összes cod-ot? Vagy melyk részeket ajánljátok?
2011. aug. 9. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett mind, úgyhogy szerintem megéri.
2011. aug. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Black opsban játszottam elősször a singlet, de csak azért, mert akkor vettem egy xboxot, és hogy tudjam használni a controllert, azóta az összeset kijátszottam, olyan jó volt, nem tudtam, hogy mit hagytam ki :D
2011. aug. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:P Eddig cod-ot összesen kb 10 órát játszottam. Css-be steamen 5674 órám van. Amikor mw2 multiztam mindig azt mondták, hogy csalok:(
2011. aug. 9. 14:58
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nem!! inkább játssz valami mással!
2011. aug. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mát elkezdem az I. részt végig is vittem. Elég egyszerű egy játék. Alapból Harder-en kezdtem vagy mi a legnehezebb és 3x haltam meg. Most húzom le a 2. részt, azzal szerintem holnap végezni fogok ha ilyen rövid lessz:)
2011. aug. 9. 21:16
 6/7 anonim ***** válasza:
embre, 236 nap tiszta játékidőd van. mintha 236 napig csak a gép előtt ültél volna és nem ettél volna nem mentél el volna sehova, csak kockultál volna. függő vagy. amugy nekem nem tetszet a cod, csak a multi
2011. aug. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, de ez 5 év alatt jött össze. És akkor, az napi 5-6 óra. Hétvégenként, meg nyáron megvan a napi 8-9 suli közbe pedig a napi 3-4...
2011. aug. 10. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!