Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Black Ops vagy Modern Warfare 3?

Black Ops vagy Modern Warfare 3?

Figyelt kérdés
Call of Duty MW3 vagy call of duty black ops ? nektek melyik jött/jön be jobban ?
2011. nov. 18. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha történet is érdekel, akkor szerintem egyik se.


A black ops története egyszerűen röhejes. Mint játék elnyihogtam rajta, de megpróbálja magát komolyan vetetni - és nem sikerül.


A MW3-al nem játszottam, de ha a MW2 szálát viszi tovább (és leírás alapján azt teszi) akkor az sem lesz felemelőbb... :) De legalább jól lehet rajta szórakozni :D

2011. nov. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az MW3 optimalizációja sokkal jobb.Történet mind a 2 játékban egyformán jó.Szerintem a multi jobb az MW3ban,sokkal több cucc van benne.Sztem MW3 jobb
2011. nov. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy FPS-ekben alapból szar szokott lenni a szotri, cod-nál meg pláne.


Amúgy szinte ugyanaz a játék, de az MW3 újabb, szóval akkor már inkább azt.

2011. nov. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Black Ops története 100X veri az MW3-mat, és szingliben egyértelműen a BO-ra szavaznék. MW3-ban nekem nagyon nem tetszettek a fegyverek, amit tudtak elrontottak, és egetlen használható darab van, az M4-es. Multijával nem játszottam, de én biztos, hogy a Black Ops-ot venném meg, ha most akarnám.
2011. nov. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!