Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok a Modern...

Miért nem tudok a Modern warfare 3 Reloadeddel játszani?

Figyelt kérdés
Üdv! Letöltöttem a Modern Warfare 3 Reloaded változatát, crackltam, A játék elindul de amikor el akarom indítani a kampányt a töltöképernyőt beadja de nem tölt. aztén egy idő után kapik egy error jelzést. Megnéztem a gépem minden rendszerkövetelménynek eleget esz. Ha valaki tudja a megoldást kérem gyorsan írja meg. Köszönöm
2011. nov. 17. 19:54
 1/9 anonim ***** válasza:
mit ir pontosan az errorba? mert nekem is reloaded van es tokeletesen mukodik
2011. nov. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is reloded van és működik tökéletesen:)
2011. nov. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ír ki semmit megjelenik a töltőképernyő majd megjelenik az asztam amin látom hogy meg van nyitva a MW 3 meg mellette egy MW3 Error és nem tudom megnézni az error üzenetet.
2011. nov. 18. 14:15
 4/9 anonim ***** válasza:
Ettől még bármi lehet a probléma... A Reloaded-es változat pedig tényleg működik, tehát biztos nálad van valami baj (tudom, én is gyűlölöm az ilyen kitérő válaszokat), de sajnos senki nem fog tudni olyat írni, amit ha megteszel a játék varázsütésre elindul. Én csak annyit tudok tanácsolni: tedd újra, és telepítsd a DirectX, a Microsoft Framework legfrisseb verzióját, és (vagy) a VGA legfrissebb Driver-ét. Ennyit tudok mondani.
2011. nov. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
esetleg minimum gépigény megvan?
2011. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek megoldottam a problémát
2011. nov. 21. 16:17
 7/9 anonim válasza:
esetleg nem tudjátok hogy vannak e cheat kódok a solo playerhez? utálom mindig újrakezdeni!! :D
2011. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16.00

remelem nincsen... amugy mit ujrakezdeni? nem ment a jatek?

2011. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Online nem szoktam csalni, és teljesen el is ítélem az olyan nyomorékokat akik el próbálják cseszni mások élményét! DE

Nem ment állásokat a game, küldetések megvannak, de pl. amikor jön az enemy és csak egy pisztolyom van arra gondolok. Black opshoz is milyen faja hogy zombizni lehet offline is, és jól jönnek a fegyók trancsírozni!

2011. nov. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!