Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3 oldalán, ahonnan lehet...

Sims3 oldalán, ahonnan lehet valami cuccokat letölteni nem enged újra regisztrálni, miért?

Figyelt kérdés
beírom a sorozatszámot, régebb már regisztráltam ezzel a sorozatszámmal,de nem tudom a jelszómat és az e-mailomat sem mert azóta már más. Mért csak egyszer lehet regisztrálni ezzel a sorozatszámmal?? és most mit csináljak ??:@ valaki megadhatná légyszi az ő felhasználónevét és a jelszóját,csak valamiket szeretnék letölteni nem teszek benne kárt.. (:
2011. nov. 18. 01:03
 1/6 A kérdező kommentje:
írjatok üziben plz nevet és jelszóóóóót , ha már ez a szar nem enged újra regizni..://
2011. nov. 18. 13:37
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer használható egy sorozatszám csak.

De ha csak az a gond hogy nem emlékszel a jelszóra meg akármire, akkor írj nekik és segítenek.

2011. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak jelszót tudják újra elküldeni,de az e-mailom már nem érvényes és nemtudom megnézni ://.
2011. nov. 18. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen már többször, megírtam nekik, hogy már nem használom azt az emailt, elkérték az adataimat meg mittudomén ami kell és megváltoztatták az emailemet az újra.
2011. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és megírni nekik hol kell? oO
2011. nov. 20. 21:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát most nem találom a címet amire én írtam, de oda egyébként is angolul kellett.

Talán a magyar játék papírjában van valami magyar cím vagy telefonszám, vagy bármiféle customer service. Nézd meg.

2011. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!