Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Need for...

Miért nem indul el a Need for Speed The Run?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a játékot feltelepítettem, crackeltem és amikor elindítom semmit nem ír ki de el sem indul :S . Amikor telepítettem akkor azt írta, hogy a gépemen tökéletesen fog működni. Operációs rendszerem Windows 7 Ultimate x64

A barátom is ugyanezt a torrentet töltötte le és neki megy (neki is windows 7 x64 van csak asszem nem Ultimate és még szarabb a gépe mint az enyém): [link] (ez csak ztracker felhasználóknak)


Ha valaki tudja, hogy mi lehet a baja megkérem szépen, hogy írja le és ha kell még valami infó a válaszhoz nyugodtan kérdezd csak meg.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2011. nov. 16. 21:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az elérési útvonalban ne legyen ékezet, nekem sem indult, de miután kivettem az ékezeteket elindult :)
2011. nov. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
KÖSZ NEKEM IS ÉKEZETES volt a az a mappa mibe telepítettem a gameket ez énem indult el a BF3,stb NAGYON nagyon kössz
2012. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szabó Tamás Áron válasza:
én telepítettem a need for speed-et az originnal és nekem csak eddig az volt a hiba hogy egy fekette ablak jött csak be töbször rá kellet a need for speed-re kattintani és aztán ment most meg nem megy,még a fekete ablak sem jön be az origin azt írja amikor még nem kattintok rá h játékra kész rákattintok azt írja ki hogy játék...szóval a need for speed the run az egy nagy szarkalap fos
2012. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Szabó Tamás Áron válasza:
és nekem nem ékezetes a mappa
2012. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 jocus98 válasza:
Sziasztok nekem se ékezetes mappába van telepítve és nem csinál semmit rányomok nem csinál semmit akkor se ha rendszergazdaként futtatom mit tegyek?
2012. nov. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem az a bajom,hogy amikor elakarom indítani akkor az Origin kéri a termékkódot és nem is ékezetes a mappa és már 1 hónapja szenvedek vele szóval segítsen valaki help!

2013. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 cz.gabeee válasza:
Köszi szépen ezt az ékezetes dolgot, nálam egyből megoldotta a problémát! BIG THX
2014. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
a magyar win7 ben az elérési útvonal C://Programfájlok(x86) namármost ebben is van ékezet :)
2014. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!