Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem indul el a Need for...

Miért nem indul el a Need for Speed The Run?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a játékot feltelepítettem, crackeltem és amikor elindítom semmit nem ír ki de el sem indul :S . Amikor telepítettem akkor azt írta, hogy a gépemen tökéletesen fog működni. Operációs rendszerem Windows 7 Ultimate x64

A barátom is ugyanezt a torrentet töltötte le és neki megy (neki is windows 7 x64 van csak asszem nem Ultimate és még szarabb a gépe mint az enyém): [link] (ez csak ztracker felhasználóknak)


Ha valaki tudja, hogy mi lehet a baja megkérem szépen, hogy írja le és ha kell még valami infó a válaszhoz nyugodtan kérdezd csak meg.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2011. nov. 16. 21:47
1 2
 1/18 anonim válasza:
geped adatai ?
2011. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Frenky73 válasza:
Ha van telepítve a gépeden valamilyen codec pack amiatt is lehet, már jártam így némelyik játékkal.
2011. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A gépem adatai:


Windows 7 Ultimate x64

Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3,10 Ghz

8 GB RAM

1024 -es Geforce GT 440 -es videókártya

stb.


Mik azok a codec pack -ek :D ? Párat fel tudnál sorolni?

2011. nov. 18. 13:35
 4/18 A kérdező kommentje:
Vagy olyan nem lehetséges, hogy az operációs rendszerem miatt nem jó vagy valami? (windows 7 Ultimate x64 nem eredeti)
2011. nov. 18. 21:37
 5/18 A kérdező kommentje:

Lehetséges, hogy nem mennek az Electronic Arts (EA) játékok nem mennek, mert az a két játék amin akarok még játszani (Battlefield 3 és Need for Speed The Run) mind olyan játékok. Ha ez lehetséges akkor mi lehet a baj? Esetleg az, hogy feltelepítettem az Origin-t és nem kellett volna? De avval se ment és most se megy anélkül se (eltávolítottam a gépről).


Várom a válaszotokat.

2011. nov. 19. 13:08
 6/18 anonim válasza:

Szia, hát nekem se indul el a játék,pedig elvileg mennie kéne:

Win 7 Professional

Intel I5 2400 3.1 Ghz, igaz fel van húzva 3.4 ghz ig

Ram 4GB

VGA: GTS 450

És nem indul el. Elindítom és nem ír ki hibát semmit se de nem megy a játék. Ugyanaz a problem...

regisztrybe is probáltam vacakolni,meg másik crackel de semmi..

2011. nov. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Most már tudom, hogy nem EA játékok nem mennek, mert letöltöttem a legújabb Saints Row-ot és az tökéletesen működik.


Valami tipp hogy mitől nem indul valakinek? Nagyon jó lenne ha menne :S

2011. nov. 20. 16:59
 8/18 A kérdező kommentje:
Yeah sikerült megcsinálni!!! Annyi volt a baj, hogy ékezetes mappába telepítettem :D . Már csak annyi a bajom hogy nem tudom full képernyőre rakni se Alt+ Enter -el se a játék beállításaiba. Még megpróbálom más grafikán is átállítani, de legalább MEGY!!!
2011. nov. 20. 18:54
 9/18 Sajtoskex válasza:
hi nekem sem indul el csak egy kis ablak kijön és fekete a kép semmi más nem tudja valaki mi lehet a problem? :D
2011. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
hali, nekem az a problémám, hogy amikor el akarnám kezdeni a játékot egyszerüen fogja magát és bezárja. valakinek van tippje hogy mi lehet a probléma.
2011. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!