Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin 2. Miért nem indul?

Metin 2. Miért nem indul?

Figyelt kérdés
Letöltöttem, telepítettem... Mikor elindítanám, azt írja ki, hogy "could not execute metin2.bin 740". Ez mit jelent?
2011. nov. 16. 20:38
 1/5 anonim válasza:
szerintem valamit roszul töltötél , én is metinezek de nálam nem irt soha ijet . Tanácsom töröld le a gépröl és ölcsd le ujbol szerintem meni fog :)
2011. nov. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ennyire hülye nem lehetek hozzá... :D Régebben én is metineztem, de most másik gépre akartam, és ez van... És bakker letörölni se tudom, nem találok sehol olyat, h uninstall... Ennyire tényleg nem lehetek sötét... :D
2011. nov. 17. 23:06
 3/5 A kérdező kommentje:
letöröltem, és újra telepítettem, de ugyanez van... :(
2011. nov. 18. 17:50
 4/5 anonim válasza:
Mondom én szerintem sík hüly.e gyerek lehetsz.Szerintem alapból hülye vagy hogy metinezel ott kezdjük.Másodszor azért ilyet sosem írt ki.De az is lehet hogy szar a géped---de akkor meg ne metinezz
2011. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
H-h ilyet sosem írt ki? :) Te itt vagy, és látod... :D És látod, nem metinezek, mert nem indul, de már nem annyira érdekel.
2011. nov. 26. 11:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!