Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2Mesterbe miért van anyi...

Metin2Mesterbe miért van anyi csaló?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja metinezek de már töbször is át vertek sé töltéskor meg hasonlo. A játékokat ne azért találták ki hogy lehesen szorakozni ,idöt tölteni ? Egyesek abol élenek hogy csak vernek át mindenkit . Nagyon jo cucaim vanak de én nem birom a sok bunkot. Szerintem a METIN2MESTER egy nagy rakás SZar ti mit szoltok ?
2011. nov. 16. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Az összes ilyen játék egy nagy sz@r, főleg ez, és a sok csalót lelőném.


HAGYD ABBA MINÉL ELŐBB!

2011. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom aba is hagyom ezt a SZARSÁGOT
2011. nov. 16. 18:34
 3/10 anonim válasza:

Mivel azok az emberek nem tudnak normálisan játszani,türelmetlenek,idióták,idegesítőek és a metin2mestert azt téll hagyd abba de ajánlom a ddmt2-t az sokkal jobb szerver kevesebben vannak rajta nem olyan laggos értelmesebb emberek vannak rajta...

Különben is a mester egy fos mert az már túl van sziri szarozva mesterfegyver az még oké de hogy 30000ft-ba kerül annyi sé hogy metud venni...paff

2011. nov. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igazad van ki probalaom
2011. nov. 17. 18:24
 5/10 anonim válasza:
nincs igazatok. A metin2mesteren nagyon kevés a csaló. Alap metin pega szerveren 10 szer annyi van.
2011. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hagyd abba a játékot.Ha töltesz Sé-t élvezed meg minden de semmi védelem tegyük fel feltörnek.Oda a lóvéd és a sok munka...vagy ha átvernek.Meg a sok szívtelen takony ember..-.
2011. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a fentebb kommentelők azt hiszik, hogy a világ minden tájáról az összes csaló a mesteren van :) képzeljétek el én is több mint fél éve játszok, és még nem vertek át :P veletek van a baj, hogy nem tudtok figyelni ... sé töltéssel még jó hogy átvernek ... nehogy má te adsz neki valami szart a játékba, ő azért fizet hogy téged feltöltsön, ami 100x többet ér a játékban lévő szarodnál... ha kell sé tölts magadnak eventkor...a világ nincs easy modban, ezért kéne ti is fejlődjetek ... mindenkinek elhiszed hogy tölt sét neked, mert rendes, meg minden ... szerintem is hagyd abba, menj ki az udvarra fekudj le és várd ameddig a dögevők elhordanak!
2011. dec. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na ne má , ne mond hogy nem olvasod nap mind nap a csteket hogy fel törték vagy át verték valamivel. Te azért véded öket mert te is egy lehetsz a sok bunko közül, aki lusták fejlödni és hejete el lopja más cucait !!
2011. dec. 12. 08:13
 9/10 anonim válasza:
Aszt nem értem miért kell le sz@rozni ha nem tetszik hagyd abba és nem kell sé vel játszani az nélkül is lehet kényelmesen a csalókal nem kell törődni vessenek magukra ennyi!
2011. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Azért mert te nem tudod elviselni hogy átvernek attól a másikat nem kellene oknélkül rágalmazni... szerintem ez legalább akkora bunkóság mint h átvernek a játékban... ha így állsz minden hez akkor sosem lesz siker élményed semmmiben se.. A simametinben pedig átvernek,hackelnek cheatelnek mesterben meg max csak átvernek...Én már nem játszom mesterben de 1,5 évig játszottam.. engem is vertek át de tanultam belőle..van olyan gomb is h kereskedés/súgás tiltása tudom ezeket a lehetőségeket ajánlani!!!
2011. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!