Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alice Madness Returns Kinek...

Draculaura77 kérdése:

Alice Madness Returns Kinek mi tetszik benne és mi nem? Lehet hülyeség de azért kíváncsi vagyok:D

Figyelt kérdés

+:Tetszik a grafika, a harc, a fegyverek, a szereplők és az ellenségek.

-:Az a rossz, hogy a ruinok (trutyis sz@rok) rengetegen vannak, főleg a menacing (vagy mi) ruinok. A másik az, hogy vannak benne hibák,2 fajta:grafikai és irányítási. Ezek közé tartozik az esernyő, és amikor Alice megnő. De ezeket leszámítva nagyon jó játék :D



2011. nov. 5. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Tetszik:

A grafika.

Iszonyat jól megcsinálták, eddig a játék elején járok, nekem az első hallucinációs kép tetszik, amikor Alice abban a csodálatos világban van, erdő, vízesés, napfény, pillangók, gombák, áááá, egyszerűen gyönyörű. :)

A ruhák.

Így legalább nem unalmas, hogy végig ugyanúgy kell kinéznie Alice-nak. Minden fejezetben más és más. Vannak szép ruhák, de a legtöbbje amolyan Lady Gagás. :D Ettől függetlenül tetszik! (imádom Lady Gagát)

A dupla-ugrás (twirl), a bármikor kicsi méretre válthatóság, és a gyors-futás (amikor Alice menekül, és lepke sereg lesz belőle)Ezeket kicsit hülyén magyaráztam el, de nem baj. :D Az nagyon tetszik, hogy az első részben ezek nem voltak benne!! Most pedig Alice megkapta ezeket, mint állandó képességeket! Iszonyat. :D



Nem tetszik:


A játék irányíthatósága. Alapvetően nem lenne vele gond, csak hogyha nem használod az egeret futás közben, lehetetlen a jobbra-balra mozgás, legalábbis nekem. Erre azért fektethettek volna nagyobb hangsúlyt is, kicsit élmény-romboló, de amúgy nem vészes, rövid idő után meg lehet szokni az irányítást.


Aztán, ez lehet, egyedi probléma, nálam legalábbis, mivel letöltöttem a netről, ezek a negatívumok vannak jelen:

Bugosodás: a játék elején tartok, jelenleg az esernyővel vannak problémáim, nem tudom használni.

Nincsen hang és felirat(?!): Van is, meg nem is. Amikor emlékeket fedezek fel, van hang. Az illető szépen elmondja az emléket, vagy lejátszódik a videó amiben szintén van hang, meg felirat is, de összvissz a játékban sehol semmi zene, hang, de még felirat se amikor beszél valaki.



Hirtelen ennyi. :)

2012. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit talán lehet még negatívumnak mondani, hogy az emlékeket nyitott szemmel járva tudod csak összegyűjteni. Maga ez az emlék gyűjtés pozitívum, feldobja a játékot, de ha egy adott pályán továbbjutsz, esélytelen visszamenni, így egy két emlékkel szegényebb maradsz.
2012. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon tetszenek a ruhák, jó hogy mindig más és más. A fegyverek, a játék sokszínűsége, de legjobban az effektek. Kicsit a God of War-ra emlékeztet :D Nem tetszik benne, hogy, sokszor elmegy a hang, az esernyőt nem lehet használni és amikor Alice megnő, mindig befagy. De összegzésben nagyon jó lett :)
2012. júl. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!