Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A pc-s játékoknál a boriton...

A pc-s játékoknál a boriton kivul van más vonalkód?

Figyelt kérdés
Olyan ami becsipoghat lopásgátlón? mert azt hallotam hogy egy csomó mindenre becsípoghat, olyanrais amire nem is kénne
2011. nov. 5. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
erre inkább nem válaszolok mert lopni fogsz =) amugy a mai játékokban lehet hogy van nem tudom mert csak régi játékom van
2011. nov. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mai lopásgátlók nem a vonalkódra csipognak be.


Több különböző érzékelő létezik, mellyel képesek lebuktatni az erre vetemedőket.


Valóban ezek a detektor kapuk néha meghülyülnek bizonyos hétköznapi fémektől is pl: belépő kártyákban található tekercselés.


De pont ezt kizárandó okok miatt vannak a biztonsági őrök és a figyelőkamerák is a boltokban.


Nekem egyszer becsipogott egy másik boltban vásárolt rágógumi csomagom.

És a kamerán visszanézve bizonyított volt, hogy nem vettem el sehonnan rágót, így nem kellet még egyszer kifizetnem.

2011. nov. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De olyan játékokra gondolok amin nics olyan amit a pénztárnál leszednek hanem csak egy nejlon van rárakva.
2011. nov. 5. 16:00
 4/4 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem kell feltétlenül valami nagy műanyag vacakra gondolni gyakorlatilag egy matrica is lehet az.
2011. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!