Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi csináljak? (részletek lent! )

Mi csináljak? (részletek lent! )

Figyelt kérdés
Letöltöttem a the sims 3 házi kedvenc-et,lejött kicsomagoltam és jött egy txt egy info és egy "rld-s3ps" fájl.Elvileg ezt kell berakni a Daemon Toolsba.De előtte még ki kéne mégegyszer ezt is csomagolni.Nekem ezt így a bátyám magyarázta el,..na de az a lényeg h amikor megpróbálom mindig ezt irja ki: no archives found" a tesóm erre azt mondta hogy akkor alapból rossz amit letöltöttem.Ez igaz?Vagy van még reményem?,mert mindenhonnan csak ezt lehet letölteni.:|
2011. okt. 24. 13:46
 1/2 anonim válasza:
amennyiben .iso a fájl, akkor Daemonnal kell, ez igaz. A jobb alsó sarokból -daemon tools ikonra- jobb egérgomb, majd virtuális meghajtó hozzáadása (vagy valami ilyesmi. Megkeresed a .iso fájlodat és elvileg indítja is. Kiírni pedig windowssal is ki tudod lemezre. Itt csak simán megkeresed a fájlt és jobb egérgombot nyomva megjelennek a lehetőségek, ahol ki tudod választani a küld-nél a lemezre küldést (alap esetben -E meghajtó, majd először hozzáadja, utána indítja az íróprogramodat és kiírja. Így csak berakod a gépbe a lemezt és tudod telepíteni.
2011. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm ,már megvan.:)
2011. okt. 29. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!