Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van aki végigjátszotta a...

Van aki végigjátszotta a Bioshock-ot? (1. rész)? (többi lent)

Figyelt kérdés
Csak mert van egy szint ahol fotókat kell összegyűjteni Cohen Muse-nak és a végén meg is lehet ölni őt. Na én megöltem, akkor kapsz egy kulcsot kinyitod a ládát... de nem ez a fontos, hanem: A hulláját le lehet fotózni! De miért? Mit kezdek én a hullája fotójával?? :D Biztos kell valamihez szerintem. Valaki tudja?
2011. okt. 22. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkit le lehet fotozni. Ha lefotozod az ellenfeleket akkor tobbet sebzel rajtuk es bizonyos esetekben kepesegeket tanulhatsz el toluk (raadasul nem is rosszakat).
2011. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom de ha boss-t fotózol le akkor nem írja ki hogy a kutatás előrehaladt. Sőt semmi sem lesz csak lesz 1 fotód róla.
2011. okt. 23. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
En ugy emlekszem hogy a teleport splicerekhez mintha adott volna pontot (de lehet hogy rosszul emlekszem).
2011. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A sors iróniája.

Ő megkért, hogy hullákat fotózz le, most az ő hulláját fotózod le.

XBox-on jár érte achievement egyébként. Ennyi.

2013. máj. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!